Rubriky:

Tenis

Živě

Rolničky, jak je neznáte. Tenisté nazpívali slavnou koledu

17. prosince 2016 11:57 - Praha

S raketou na kurtech válí, zpěv jim už ale tolik nejde. Přesto se někteří tenisté rozhodli udělat svým fanouškům radost a zazpívali jim známou vánoční koledu.

ATPWorldTour

Oblékli se do svetrů se soby a čepic pro Santu, nasadili si sluneční brýle se zimními motivy a vánoční show mohla začít. Světová jednička Brit Andy Murray, Kanaďan Milos Raonic, Chorvat Marin Čilič, Rakušan Dominic Thiem, Kypřan Marcos Baghdatis, nebo američtí bratři Bob a Mike Bryanovi, ti všichni nazpívali slavnou vánoční píseň Jingle Bells, u nás známou pod názvem Rolničky.

Někomu šel zpěv lépe, někomu hůře, někdo se písničku pokusil raději zarapovat. Hlavně si to ale všichni náramně užili a pobavili se. A to bylo cílem. Teď se mohou jejich vánočnímu vystoupení s chutí zasmát i fanoušci.

vk, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..