Rubriky:

Tenis

Dvořák přivítal na světě třetí dceru

24. května 2003 12:10 - PRAHA

Čtyři ženy tvoří od dnešního rána rodinu českého atleta Tomáš Dvořák. K manželce Gabriele a dvojčatům Barborce a Kačence přibyla desetibojaři do rodinného domu v Hostivicích další dcera jménem Terezka.

 

www.celebrity.cz

Na svět přišla v sobotu krátce před půl sedmou ráno pod dohledem Dvořákova 'dvorního' porodníka Antonína Pařízka, který přivedl na svět i jeho dvojčata. Terezka měří 51 centimetrů a váží 3,25 kg a trojnásobný držitel světového zlata v ní dostal dodatečný dárek k 31. narozeninám, které oslavil 11. května.

Bývalý světový rekordman v desetiboji odvezl svou ženu do nemocnice o půlnoci a porodu byl tentokrát osobně přítomen. "Pořádně jsem si to užil, bylo to skvělé," prozradil ČTK šťastný otec, jenž se minulého porodu dvojčat nezúčastnil, neboť přišla na svět císařským řezem. "Jsme oba celkem unavení, ale hlavně, že je všechno v pořádku a všichni jsou zdraví," měl radost Dvořák.

Trojnásobný mistr světa si nedělal hlavu z toho, že se mu narodila už třetí holčička. "Já jsem chtěl třetí dítě, a je mi jedno, že to je zase holka," uvedl halový evropský rekordman v sedmiboji. "Hlavně, že to zase nejsou dvojčata," ulevil si manžel dcery svého trenéra Zdeňka Váni. Barborka s Kačenkou v září začnou chodit do školy.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • French Open - muži
  • French Open - ženy
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..