Rubriky:

Tenis

Sladká odměna! Pořadatelé českou tenistku po vítězném turnaji pořádně zaskočili

16. října 2017 08:00 - Linec/Praha

Po šesti letech si opět vychutnala slastné pocity z vítězství na turnaji WTA. Česká tenistka Barbora Strýcová vyhrála v neděli turnaj v rakouském Linci. „Cítím hlavně velkou úlevu,“ pravila na pozápasové tiskové konferenci, na které ji pořádně zaskočili pořadatelé.

 

Twitter

Bylo to jednoznačné finále. Strýcová v rakouském středisku nedala Slovence Magdaléně Rybárikové moc šancí a za hodinu a dvacet sedm minut vyhrála jasně 6:4 a 6:1.

„Jsem velmi šťastná, je to můj druhý titul v kariéře, krásný pocit," pravila na pozápasové tiskové konferenci jednatřicetiletá rodačka z Plzně, která naposledy slavila turnajové vítězství v Québecu v září 2011. „Možná mi to v pondělí dojde více, nyní cítím hlavně úlevu. Jsem velmi unavená, ale zároveň i šťastná."

V průběhu tiskové konference ji překvapili pořadatelé. Ti přinesli typický rakouský dezert - Císařské trhance s třešněmi, které má Strýcová velmi ráda. „To je super, děkuji vám mnohokrát," řekla s radostí a okamžitě se do nich pustila.

Kromě sladkého pokrmu si z Lince odvezla česká hráčka i trofej a odměnu ve výši 43 000 dolarů (939 000 tisíc korun). Zároveň se v novém vydání žebříčku WTA posunula na 25. místo.

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • US Open 2018 - ženy
  • US Open 2018 - muži
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..