Rubriky:

Tenis

Živě

Tenisty Braccialiho a Staraceho zprostil obvinění i civilní soud

10. ledna 2018 12:19 - Řím

Bývalí italští tenisté Daniele Bracciali a Potito Starace se po třech letech dočkali osvobozujícího rozsudku v případu ovlivňování zápasů. Soud v Cremoně je stejně jako již dříve Italská tenisová federace zbavil obvinění, oba se nyní budou podle listu Corriere dello Sport domáhat odškodnění.

 

internet

Devětatřicetiletý Bracciali a jeho o tři roky mladší občasný deblový partner Starace dostali v roce 2015 doživotní zákaz činnosti od svazové disciplinární komise. Důvodem byly výsledky vyšetřování státního zastupitelství v Cremoně, kde oba tenisté čelili trestnímu stíhání. Ještě ve stejném roce ale domácí federace doživotní tresty zrušila. Starace byl osvobozen úplně, Braccialimu byl zkrácen distanc na jeden rok.

Oba byli vyšetřováni od podzimu 2014 na základě odposlechů jejich telefonních hovorů a internetové konverzace. V hledáčku státního zastupitelství v Cremoně bylo dohromady 130 osob, mezi nimi i řada fotbalistů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..