Rubriky:

Vodní sporty

Neuvěřitelný skok! Za tuhle adrenalinovou parádu padly poprvé v historii samé desítky

17. července 2019 07:18 - Bejrút/Praha

Neuvěřitelný skok předvedl Brit Gary Hunt v rámci seriálu Red Bull Cliff Diving World Series, který měl tentokrát zastávku v Libanonu. Absolutně perfektní výkon pětatřicetiletého závodníka byl dokonce oceněn samými desítkami, což se stalo vůbec poprvé v historii této soutěže. Čech Michal Navrátil skončil pátý.

Video již není dostupné

Red Bull Media House, sntv

Hunt předvedl skutečně fantastický skok a nejen, že ovládl závod, ale vévodí i celkovému průběžnému pořadí před Mexičanem Paredesem na druhé a Američanem Jonesem na třetí příčce. Michal Navrátil je v průběžném žebříčku na čtvrtém místě.

Cliff diving je sport zahrnující skoky do vody z velké výšky. Red Bull Cliff Diving World Series zahrnuje celkem sedm zastávek v úžasných lokalitách, pět z nich už mají skokané za sebou.

Seriál pokračuje 24. srpna v Bosně a Hercegovině a uzavře se v polovině září ve španělském Bilbau.

bak, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.