Rubriky:

Vodní sporty

VIDEO: Phelps se vrátil do Vodní kostky, točí zde reklamu

13. ledna 2009 16:22 - PEKING

Fenomenální plavec Michael Phelps se vrátil na místo činu. Američan, který na loňských olympijských hrách stanovil nový rekord, když získal osm zlatých medailí a přepsal sedm světových rekordů, se vrátil do pekingské Vodní kostky, kde natáčí reklamu.

Phelps si po heroickém výkonu v čínské metropoli užívá měsíce volna. Ty vyplňuje společenskými událostmi a například i natáčením reklam.

Právě v těchto dnech se vrátil do pekingské Vodní kostky, kde jednu z nich natáčí. „Je to opravdu zvláštní pocit. Jsem rád, že jsem dostal možnost vrátit se sem a připomenout si momenty, které jsem tady zažil před čtyřmi měsíci,“ zavzpomínal Phelps.

K tréninku by se měl nejznámější plavec planety vrátit začátkem února. „Moje svaly momentálně neexistují. Jsem daleko od toho, kdy jsem byl ve formě. Příští úterý je oficiální termín, kdy se vracím do vody a začne normální rutina,“ těší se Phelps.

oc, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.