Rubriky:

Vodní sporty

Ve Phelpsově marihuanové aféře bylo zatčeno osm lidí

11. února 2009 14:20 - NEW YORK

V Jižní Karolíně bylo policií v Richland County ve spojitosti s marihuanovou aférou amerického plavce Micheala Phelpse zatčeno osm lidí. Sedm z nich kvůli držení marihuany, jeden za její prodej.

Mezi zatčenými je podle agentury SID i muž, který se v internetové aukci eBay pokoušel za 100 000 dolarů prodat takzvaný bong, speciální dýmku na kouření marihuany, se kterou byl čtrnáctinásobný olympijský vítěz na večírku na Univerzitě Jižní Karolíny vyfocen v britském nedělníku News of the World.

Phelps zatím nebyl obviněn z trestného činu, přestože je úřady stále vyšetřován. Za kouření marihuany potrestal držitele rekordních osmi zlatých medailí z Pekingu americký svaz, který ho na tři měsíce suspendoval. Mezinárodnímu olympijskému výboru stačila plavcova omluva.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.