Rubriky:

Vodní sporty

Živě

Plavci Komety Brno budou obhajovat titul i s hvězdami

22. dubna 2011 12:12 - BRNO

Plavci Komety Brno jsou hlavními favority finále ligy družstev, které se uskuteční o víkendu v padesátimetrovém bazénu v Brně za Lužánkami. Ze semifinálových kol v Praze a ve Zlíně postoupilo vždy osm týmů a Kometa vykročí za obhajobou titulu se všemi hvězdami.

 

Martin Kozák DOP, ČTK

"Nastoupíme v nejsilnějším složení i s hlavními oporami Květoslavem Svobodou, Martinem Vernerem a Janou Pechanovou. Ti v semifinále ligy chyběli, neboť startovali na jiných závodech v zahraničí," řekl tiskový mluvčí plavců Komety Jiří Vlček.

Muži Komety v extralize získali už 17 titulů, ženy jedenáct. "Muži jsou jasnými favority a nikdo by je neměl ohrozit. V soutěži žen očekávám tvrdý boj o prvenství mezi našimi plavkyněmi, Ostravou a Bohemians. Všechny tři týmy jsou vyrovnané a budou zřejmě rozhodovat pomocné body," dodal Vlček.

Sobotní program začne v 16:00, nedělní v 9:30.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.