Rubriky:

Vodní sporty

Skifaři Synek a Knapková prošli na ME s nejlepšími časy do finále

31. května 2014 16:00 - Bělehrad

Dva největší čeští favorité Ondřej Synek a Miroslava Knapková postoupili na veslařském mistrovství Evropy hladce do nedělního finále. Oba skifaři, kteří na kontinentálním šampionátu obhajují zlaté medaile, dnes s přehledem vyhráli své semifinálové rozjížďky a zajeli nejrychlejší časy dne. Další české posádky si postup do finále A nevybojovaly.

 

Pavel Lebeda

Se startem v béčku se musí spokojit dvojka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, kterým účast v boji o medaile unikla na čtvrtém místě o 140 tisícin, dvojskif lehkých vah Daniela Nacházelová, Ricky Nencini, klasický dvojskif Jan Andrle, Michal Plocek a dvojka bez kormidelníka Kateřina Kopecká, Martina Stillerová.

Z pátých míst v semifinále prošly do finále B dvojskif lehkých vah Ondřej Vetešník, Jan Vetešník, skifařka lehkých vah Markéta Pazderková a čtyřka bez kormidelníka Adam Štěrbák, Jakub Podrazil, Milan Doleček, Jan Pilc. Z šesté příčky jde dvojka bez kormidelníka Petr Melichar, Jakub Koloc.

Z oprav prošel do finále B dvojskif Anna Žabová, Lenka Antošová, čtyřka lehkých vah Milan Viktora, Jan Hájek, Karel Zadák, Michael Humpolec a párová čtyřka David Jirka, Petr Buzrla, Jakub Houska a Martin Basl i osma.

Skifař lehkých vah Petr Čabla vyhrál finále C.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty