Rubriky:

Vancouver 2010

Program ZOH v Turíně - chronologicky

3. února 2006 18:46 - PRAHA

V následujícím přehledu přináší Sport.cz svým čtenářům podrobný program zimních olympijských her v Turíně. Tento program je sestaven chronologicky podle jednotlivých dnů s výrazněním účasti českých reprezentantů.

 

čtk

Jako první z českých sportovců zahájí svou olympijskou misi sdruženáři Pavel Churavý, Ladislav Rygl, Tomáš Slavík, Patrik Chlum, a Aleš Vodseďálek. Na olympijské tratě vyrazí den po zahájení her, v sobotu 11. února už v 11 hodin dopoledne. V první soutěžní den se do zápolení pustí i biatlonisté, akrobatické lyžařky, skokané a sáňkaři.

Čeští hokejisté odehrají svůj první zápas v Turíně až ve středu 15. února, kdy nastoupí proti Německu.

PROGRAM ZOH V TURÍNĚ (10.- 26. února 2006)
Pátek 10. února:
20:00 Slavnostní zahájení her
Sobota 11. února:
11:00 Severská kombinace, skoky - 1. kolo (Churavý, Rygl, Slavík, Chlum)
12:08 Severská kombinace, skoky - finále
13:00 Biatlon - závod na 20 km M (Dostál, Šlesingr, Vítek, Holubec)
13:00 Lední hokej Ž, Finsko - Německo
15:00 Akrobatické lyžování - boule Ž (kvalifikace, sestry Sudové)
15:00 Severská kombinace, běh na 15 km (Churavý, Rygl, Slavík, Chlum)
15:30 Lední hokej Ž, Švédsko - Rusko
15:30 Rychlobruslení - 5000 m M
16:00 Saně - jednotlivci M (1. a 2. jízda, Hyman)
18:00 Skoky na lyžích (HS106) - kvalifikační kolo (Janda, Matura, Sedlák, Mazoch, Vaculík)
18:00 Lední hokej Ž, USA - Švýcarsko
19:00 Akrobatické lyžování - boule Ž (finále)
19:00 Krasobruslení - sportovní dvojice (krátký program)
20:30 Lední hokej Ž, Kanada - Itálie
Neděle 12. února:
10:00 Skiatlon Ž na 7,5 km klas. + 7,5 km volně (Neumannová, Erbenová-Balatková, Janečková, Rajdlová)
10:00 Snowboarding - U-rampa M (1. kvalifikační jízda, Černík)
11:00 Snowboarding - U-rampa M (2. kvalifikační jízda)
12:00 Sjezdové lyžování - sjezd M (Bank, Krýzl, Zakouřil, Záhrobský)
13:45 Skiatlon M na 10 km klas. + 10 km volně (Bauer, Koukal, Magál, Šperl)
14:00 Snowboarding - U-rampa M (1. finálová jízda)
14:35 Snowboarding - U-rampa M (2. finálová jízda)
16:00 Saně - jednotlivci M (3. a 4. jízda, Hyman)
16:30 Lední hokej Ž, Rusko - Kanada
16:30 Rychlobruslení - 3000 m Ž (Sáblíková)
18:00 Skoky na lyžích (HS106) - jednotlivci (1. kolo, Janda, Matura, Sedlák, Mazoch, Vaculík)
19:00 Lední hokej Ž, Německo - USA
19:05 Skoky na lyžích (HS106) - jednotlivci (finále)
19:30 Rychlobruslení - 1500 m M (1. - 6. rozjížďka)
20:15 Rychlobruslení - 500 m Ž (1. - 8. rozjížďka, Novotná)
20:54 Rychlobruslení - 1500 m M (semifinále)
21:24 Rychlobruslení - 3000 m Ž (semifinále)
21:53 Rychlobruslení - 1500 m M (finále)
Pondělí 13. února:
09:00 Curling - 1. kolo M
10:00 Snowboarding - U-rampa Ž (kvalifikace)
12:00 Biatlon - závod na 15 km Ž (Česneková, Faltusová, Holubcová, Rezlerová, Vejnarová)
14:00 Curling - 1. kolo Ž
14:00 Snowboarding - U-rampa Ž (finále)
15:00 Lední hokej Ž, Švédsko - Itálie
15:30 Rychlobruslení - 500 m M (1. a 2. jízda)
16:00 Saně - jednotlivkyně Ž (1. a 2. jízda, Jeriová?)
17:30 Lední hokej Ž, Finsko - Švýcarsko
19:00 Curling - 2. kolo M
19:00 Krasobruslení - sportovní dvojice (volné jízdy)
Úterý 14. února:
09:00 Curling - 2. kolo Ž
10:00 Běh na lyžích - sprint družstev Ž (semifinále, Erbenová-Balatková, Rajdlová)
10:40 Běh na lyžích - sprint družstev M (semifinále, Koukal, Kožíšek)
11:20 Běh na lyžích - sprint družstev Ž (finále)
11:42 Běh na lyžích - sprint družstev M (finále)
12:00 Sjezdové lyžování - kombinační sjezd M (Bank, Krýzl, Trejbal, Vráblík)
13:00 Lední hokej Ž, Itálie - Rusko
13:30 Biatlon - sprint na 10 km M (Dostál, Šlesingr, Vítek, Moravec)
14:00 Curling - 3. kolo M
15:30 Lední hokej Ž, Kanada - Švédsko
16:00 Saně - jednotlivkyně Ž (3. a 4. jízda)
16:00 Rychlobruslení - 500 m Ž (1. a 2. jízda)
17:00 Sjezdové lyžování - kombinační slalom M (1. a 2. kolo, Bank, Krýzl, Trejbal, Vráblík, Zakouřil, Záhrobský)
18:00 Lední hokej Ž, Švýcarsko - Německo
19:00 Curling - 3. kolo Ž
19:00 Krasobruslení - krátký program M (Verner)
20:30 Lední hokej Ž, USA - Finsko
Středa 15. února:
09:00 Curling - 4. kolo M
10:30 Severská kombinace - 1. kolo skoky (družstva, Churavý, Rygl, Slavík, Chlum, Vodseďálek)
11:30 Lední hokej M, Kazachstán - Švédsko
11:35 Severská kombinace - finále skoky (družstva)
12:00 Sjezdové lyžování - sjezd Ž (Záhrobská, Hrstková, Kurfürstová, Zakouřilová)
13:00 Lední hokej M, Itálie - Kanada
14:00 Curling - 4. kolo Ž
14:00 Akrobatické lyžování - boule M (kvalifikace)
15:00 Severská kombinace - běh na 4x5 km (družstva, Churavý, Rygl, Slavík, Chlum, Vodseďálek)
15:30 Lední hokej M, Švýcarsko - Finsko
16:00 Saně - dvojice M (1. a 2. jízda, Hyman, L.Brož, A.Brož?)
17:00 Lední hokej M, Německo - Česká republika
17:30 Akrobatické lyžování - boule M (finále)
18:09 Rychlobruslení - stíhací závod družstev Ž (čtvrtfinále)
18:33 Rychlobruslení - stíhací závod družstev M (čtvrtfinále)
19:00 Curling - 5. kolo M
19:30 Rychlobruslení - 500 m Ž (1.-4. čtvrtfinále, Novotná?)
20:00 Lední hokej M, Rusko - Slovensko
20:47 Rychlobruslení - 500 m Ž (1. a 2. semifinále)
21:00 Lední hokej M, Lotyšsko - USA
21:05 Rychlobruslení - 500 m M (1. a 2. semifinále)
21:41 Rychlobruslení - 500 m Ž (finále)
Čtvrtek 16. února:
09:00 Curling - 5. kolo Ž
10:00 Běh na lyžích - 10 km klasicky Ž (Neumannová, Erbenová-Balatková, Janečková, Nývltová, Rajdlová)
10:00 Snowboardcross M (1. a 2. kvalifikační jízda, Novotný)
12:00 Lední hokej M, Finsko - Itálie
12:00 Biatlon - sprint na 7,5 km Ž (Česneková, Faltusová, Holubcová, Rezlerová, Vejnarová)
13:00 Lední hokej M, Česká republika - Švýcarsko
14:00 Curling - 6. kolo M
14:00 Snowboardcross M (osmifinále-semifinále, Novotný?)
14:34 Snowboardcross M (finále)
16:00 Lední hokej M, Švédsko - Rusko
17:00 Lední hokej M, Slovensko - Lotyšsko
17:00 Rychlobruslení - stíhací závod družstev Ž (semifinále)
17:11 Rychlobruslení - stíhací závod družstev M (semifinále)
17:24 Rychlobruslení - stíhací závod družstev Ž (finále D-A)
17:30 Skeleton - ženy (1. a 2. jízda)
17:35 Rychlobruslení - stíhací závod družstev M (finále D-A)
19:00 Curling - 6. kolo Ž
19:00 Krasobruslení - volné jízdy M (Verner)
20:00 Lední hokej M, Kanada - Německo
21:00 Lední hokej M, USA - Kazachstán
Pátek 17. února:
09:00 Curling - 7. kolo M
10:00 Běh na lyžích - 15 km klasicky M (Bauer, Koukal, Kožíšek, Magál, Michl, Šperl)
10:00 Snowboardcross Ž (1. a 2. kvalifikační jízda)
12:00 Sjezdové lyžování - kombinační sjezd Ž (Záhrobská, Lucie Hrstková, Eva Kurfürstová, Petra Zakouřilová)
13:00 Lední hokej Ž, o 5. - 8. místo
14:00 Curling - 7. kolo Ž
14:00 Snowboardcross Ž (čtvrtfinále a semifinále)
14:16 Snowboardcross Ž (finále)
17:00 Sjezdové lyžování - kombinační slalom Ž (1. kolo, Záhrobská, Lucie Hrstková, Eva Kurfürstová, Petra Zakouřilová)
17:00 Lední hokej Ž, semifinále
17:30 Skeleton - 1. a 2. jízda M
18:00 Skoky na lyžích (HS140) - jednotlivci (kvalifikační kolo, Janda, Matura, Sedlák, Mazoch, Vaculík)
18:30 Lední hokej Ž, o 5. - 8. místo
19:00 Curling - 8. kolo M
19:00 Krasobruslení - taneční páry (povinné tance)
19:30 Sjezdové lyžování - kombinační slalom Ž (2. kolo, Záhrobská, Lucie Hrstková, Eva Kurfürstová, Petra Zakouřilová?)
21:00 Lední hokej Ž, semifinále
Sobota 18. února:
09:00 Curling - 8. kolo Ž
09:45 Běh na lyžích - štafety na 4x5 km Ž (Neumannová, Erbenová-Balatková, Janečková, Nývltová, Rajdlová)
11:00 Sjezdové lyžování - super-G M (Bank, Krýzl, Trejbal, Vráblík, Zakouřil, Záhrobský?)
11:30 Lední hokej M, Kazachstán - Rusko
12:30 Biatlon - stíhací závod na 10 km Ž (Česneková, Faltusová, Holubcová, Rezlerová, Vejnarová)
13:00 Lední hokej M, Itálie - Německo
14:00 Curling - 9. kolo M
14:30 Biatlon - stíhací závod na 12,5 km M (Dostál, Šlesingr, Vítek, Moravec, Holubec)
15:30 Lední hokej M, Kanada - Švýcarsko
17:00 Rychlobruslení - 1000 m M
17:00 Lední hokej M, Švédsko - Lotyšsko
17:30 Boby - dvojboby M (1. jízda, Danilevič, Gomola a Veselý, Kobián?)
18:00 Skoky na lyžích - jednotlivci (1. kolo, Janda, Matura, Sedlák, Mazoch, Vaculík)
19:00 Curling 9. kolo Ž
19:05 Skoky na lyžích (HS140) - jednotlivci (finále)
19:20 Boby - dvojboby M (2. jízda, Danilevič, Gomola a Veselý, Kobián?)
19:30 Rychlobruslení - 1500 m Ž (1.-6. rozjížďka, Novotná)
20:00 Lední hokej M, Slovensko - USA
20:15 Rychlobruslení - 1000 m M (čtvrtfinále)
20:46 Rychlobruslení - 1500 m Ž (semifinále)
21:00 Lední hokej M, Česká republika - Finsko
21:16 Rychlobruslení - 1000 m M (semifinále)
21:40 Rychlobruslení - 1500 m Ž (finále)
21:53 Rychlobruslení - 1000 m M (finále)
Neděle 19. února:
09:00 Curling - 10. kolo M
10:00 Běh na lyžích - štafety na 4x10 km M (Bauer, Koukal, Kožíšek, Magál, Michl, Šperl)
12:00 Sjezdové lyžování - super-G Ž (Záhrobská, Hrstková, Kurfürstová, Zakouřilová?)
12:00 Lední hokej M, Německo - Švýcarsko
13:00 Lední hokej M, Rusko - Lotyšsko
14:00 Curling 10. kolo Ž
16:00 Lední hokej M, Slovensko - Kazachstán
17:00 Rychlobruslení - 1000 m Ž (Sáblíková)
17:00 Lední hokej M, USA - Švédsko
17:30 Boby - dvojboby M (3. jízda, Danilevič, Gomola a Veselý, Kobián?)
18:30 Akrobatické lyžování - skoky Ž (kvalifikace)
19:00 Curling - 11. kolo M
19:00 Krasobruslení - taneční páry (originální tance)
19:20 Boby - dvojboby M (4. jízda, Danilevič, Gomola a Veselý, Kobián?)
20:00 Lední hokej M, Česká republika - Itálie
21:00 Lední hokej M, Finsko - Kanada

PONDĚLÍ 20. února:
09:00 Curling - 11. kolo Ž
09:30 Sjezdové lyžování - obří slalom M (1. kolo, Bank, Krýzl, Trejbal, Vráblík,  Zakouřil, Záhrobský)
13:00 Sjezdové lyžování - obří slalom M (2. kolo)
13:00 Lední hokej Ž, o 7. místo
14:00 Curling - 12. kolo M
16:30 Lední hokej Ž, o 3. místo
17:00 Lední hokej Ž, o 5. místo
17:30 Boby - dvojboby Ž (1. a 2. jízda)
18:00 Skoky na lyžích (HS140) - družstva (1. kolo, Janda, Matura, Sedlák,  Mazoch, Vaculík)
18:30 Akrobatické lyžování - skoky M (kvalifikace, Valenta)
19:00 Curling - 12. kolo Ž
19:00 Krasobruslení - taneční páry (volné tance)
19:20 Skoky na lyžích (HS140) - družstva (finále)
20:30 Lední hokej Ž, finále
ÚTERÝ 21. února:
09:00 Curling - vyřazovací část M
09:00 Curling - vyřazovací část Ž
10:30 Severská kombinace (sprint) - skoky (Churavý, Rygl, Slavík, Chlum, Vodseďálek) 
11:30 Lední hokej M, Lotyšsko - Kazachstán
12:30 Lední hokej M, Švýcarsko - Itálie
12:30 Biatlon - štafety M na 4x7,5 km (Dostál, Šlesingr, Vítek, Moravec, Holubec)
14:00 Severská kombinace (sprint) - běh na 7,5 km (Churavý, Rygl, Slavík, Chlum, Vodseďálek)
15:30 Lední hokej M, Finsko - Německo
16:30 Lední hokej M, Kanada - Česká republika
17:00 Rychlobruslení - 1500 m M
17:30 Boby - dvojboby Ž (3. jízda)
19:00 Boby - dvojboby Ž (4. jízda)
19:00 Krasobruslení - krátký program Ž
20:00 Lední hokej M, Švédsko - Slovensko
20:30 Lední hokej M, USA - Rusko
STŘEDA 22. února:
10:00 Běh na lyžích - sprint Ž (kvalifikace, Neumannová, Erbenová-Balatková, Janečková, Nývltová, Rajdlová)
10:00 Snowboarding - paralelní obří slalom M (kvalifikace a vyřazovací část)
10:30 Běh na lyžích - sprint M (kvalifikace, Bauer, Koukal, Kožíšek, Magál, Michl, Šperl)
12:30 Běh na lyžích - sprint Ž (1. - 5. čtvrtfinále)
12:57 Běh na lyžích - sprint M (1. - 5. čtvrtfinále)
13:00 Snowboarding - paralelní obří slalom M (osmifinále a čtvrtfinále)
13:24 Běh na lyžích - sprint Ž (semifinále)
13:35 Běh na lyžích - sprint M (semifinále)
13:46 Běh na lyžích - sprint Ž (finále)
13:52 Snowboarding - paralelní obří slalom M (o 5. - 8. místo a semifinále)
14:00 Curling - semifinále Ž
14:05 Běh na lyžích - sprint M (finále)
14:14 Snowboarding - paralelní obří slalom M (finále)
14:45 Sjezdové lyžování - slalom Ž (1. kolo, Záhrobská, Hrstková, Kurfürstová, Zakouřilová)
16:30 Lední hokej M, čtvrtfinále Švýcarsko - Švédsko
17:00 Rychlobruslení - 1500 m Ž (Sáblíková)
17:30 Lední hokej M, čtvrtfinále Finsko - USA
17:45 Sjezdové lyžování - slalom Ž (2. kolo)
18:45 Akrobatické lyžování - skoky Ž (finále)
19:00 Curling - semifinále M
19:30 Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m Ž (1. - 8. rozjížďka, Novotná)
20:17 Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m M (1. - 8. rozjížďka)
20:30 Lední hokej M, čtvrtfinále Rusko - Kanada
20:56 Rychlobruslení na krátké dráze - 3000 m Ž (finále B)
21:03 Rychlobruslení na krátké dráze - 3000 m M (finále A)
21:30 Lední hokej M, čtvrtfinále Česko - Slovensko
ČTVRTEK 23. února:
11:00 Snowboarding - paralelní obří slalom Ž (kvalifikace a vyřazovací část, Elsterová)
12:00 Biatlon - štafety na 4x6 km Ž (Česneková, Faltusová, Holubcová, Mezlerová, Vejnarová)
13:00 Curling - o 3. místo Ž
14:00 Snowboarding - paralelní obří slalom Ž (osmifinále a čtvrtfinále)
14:52 Snowboarding - paralelní obří slalom Ž (o 5. - 8. místo a semifinále)
15:14 Snowboarding - paralelní obří slalom Ž (finále)
17:30 Curling - finále Ž
18:30 Akrobatické lyžování - skoky M (finále)
19:00 Krasobruslení - volné jízdy Ž
PÁTEK 24. února:
09:30 Sjezdové lyžování - obří slalom Ž (1. kolo, Záhrobská, Hrstková, Kurfürstová, Zakouřilová) 
11:30 Běh na lyžích - 30 km volně s hrom. startem Ž (Neumannová, Erbenová-Balatková, Janečková, Nývltová, Rajdlová)
13:00 Sjezdové lyžování - obří slalom Ž (2. kolo)
13:00 Curling - o 3. místo M
15:00 Rychlobruslení - 10.000 m M
16:00 Boby - čtyřboby M (1. jízda, Danilevič, Gomola, Veselý, Kobián?)
16:30 Lední hokej M, semifinále
17:30 Curling - finále M
19:00 Krasobruslení - exhibice
19:20 Boby - čtyřboby M (2. jízda, Danilevič, Gomola, Veselý, Kobián?)
21:00 Lední hokej - semifinále
SOBOTA 25. února:
10:00 Biatlon - 15 km s hrom. startem M (Dostál, Šlesingr, Vítek, Moravec, Holubec)
12:00 Biatlon - 12,5 km s hrom. startem Ž (Česneková, Faltusová, Holubcová, Mezlerová, Vejnarová)
15:00 Sjezdové lyžování - slalom M (1. kolo, Bank, Krýzl, Trejbal, Vráblík,  Zakouřil, Záhrobský) 
16:30 Rychlobruslení - 5000 m Ž (Sáblíková)
17:30 Boby - čtyřboby M (3. jízda, Danilevič, Gomola, Veselý, Kobián?)
18:30 Sjezdové lyžování - slalom M (2. kolo)
19:20 Boby - čtyřboby M (4. jízda, Danilevič, Gomola, Veselý, Kobián?)
19:30 Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m M (čtvrtfinále)
19:44 Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m Ž (čtvrtfinále)
20:12 Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m M (semifinále)
20:21 Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m Ž (semifinále)
20:30 Lední hokej M, o 3. místo
20:45 Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m M (finále)
20:53 Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m Ž (finále)
21:17 Rychlobruslení na krátké dráze - 5000 m M (finále)
NEDĚLE 26. února:
10:00 Běh na lyžích - 50 km s hrom. startem M (Bauer, Koukal, Kožíšek, Magál, Michl, Šperl)
14:00 Lední hokej M, finále
20:00 Závěr XX. zimních olympijských her

grg, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Vancouver 2010

Filtr článků - Vancouver 2010


Podsekce:

                 

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..