Rubriky:

Sázení

Hlavně ne na Východ, modlí se na Žižkově

19. června 2003 18:17 - PRAHA

Fotbalisté Viktorie Žižkov musí na cestě do 1. kola Poháru UEFA projít sítem předkola, které je velmi zrádné. Před rokem si svěřenci Vítězslava Lavičky rovněž v předkole hravě poradili s Domagnanem, ale los skýtá mnohem horší varianty.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Zatím nemám žádné podrobné informace. Pokud vím, měli bychom být ve skupině čítající osm klubů, z nichž čtyři budou nasazené. Včetně nás," říká Ivan Horník, generální manažer a sportovní ředitel Viktorie Žižkov, jenž bude pražský klub zastupovat na pátečním losování.

Nijak netajil, že opětovnému přiřknutí pohodového soupeře by se nebránil. "Domagnano, ale i Vaduz či další podobné týmy, to jsou přijatelní soupeři, přes které bychom měli projít do prvního kola," věří Horník.

Velmi dobře si uvědomuje i hrozící nebezpečí soupeře z Východu. "Tam bychom skutečně nechtěli, ale těch mužstev je v osudí hodně. Hlavně, abychom nemuseli do Kazachstánu. To je zřejmě úplně nejhorší varianta, která by nás mohla potkat. Jak po sportovní stránce, tak i z hlediska složitého cestování," děsí se žižkovský činovník.

Václav Procházka

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení