Rubriky:

Sázení

Soutěžící věří téměř výhradně domácím

19. prosince 2006 14:53

Jen dva lidé si dnes vsadili na výhru hostů v pětici nejsázenějších zápasů soutěže na Eurotip.cz. Největší důvěru dostali fotbalisté Valencie, na které si vsadilo 645 lidí.

 

Eurotip.cz

Valencie se sice dlouho hledala, své trápení ale ukončila před čtrnácti dny výhrou 4:0 nad La Corunou. O víkendu vzestup formy potvrdila vítězstvím v Zaragoze a nyní si může další tři body připsat proti Mallorce, který naposledy vyhrála koncem listopadu. V úspěch domácích věří 645 sázkařů, kteří si Valencii vsadili s kursem 1.45. 49 se jich spokojilo s nižším kursem na její neprohru, jeden člověk tipuje remízu a jeden výhru podceňovaných hostů.

Dokonce ještě jednoznačněji vidí sázkaři souboj dánské hokejové ligy Herning - Herlev. Domácí s přehledem vedou soutěž; obzvlášť silní jsou na svém ledě, kde prohráli jediné utkání z deseti odehraných. Oproti tomu Herlev stále čeká na první vítězství venku v normální hrací době. Není proto divu, že bookmakeři považují za jasného favorita Henring, na který vypsali kurs 1.25. Na tiket si ho přidalo 519 účastníků soutěže; jeden odvážlivec si vsadil remízu a na výhru hostů si netroufl nikdo.

Také švédský tým Modo je na svém stadionu vůbec nejlepší z celé soutěže. Jeho hráči se svým divákům naposledy představili před 14 dny a nyní se pokusí další body vyválčit v souboji s Malmo. Hosté už na ledě dnešního soupeře dokázali letos po šedesáti minutách uhrát remízu, podle 468 soutěžících to dnes ale nezopakuje. 58 lidí jistilo výhru domácích nerozhodným výsledkem a jediný člověk tipuje vítězství hostů s kursem 4.90.

Nic jiného než neprohru domácích si dnes soutěžící nepřipouštějí v duelu švýcarské hokejové soutěže Davos - Servette. Výsledky Davosu proti Servette sice v minulých letech nebyly příliš přesvědčivé, sázkaři ale věří, že se domácí po poslední prohře na ledě Lugana zvednou a zvítězí. S kursem 1.50 si na to vsadilo 424 z nich, 64 se jich spokojilo s kursem 1.13 na neprohru Davosu a jiný výsledek netipuje nikdo.

Pětici nejtipovanějších utkání uzavírá zápas Mattoni NBL Liberec - Sadská. Domácí Kondoři sice po skvělém začátku sezony začali hodně ztrácet, po těsné domácí prohře s brněnským A Plus se ale dali dohromady a porazili další brněnský klub BBK na jeho palubovce a o víkendu si doma bez problémů poradili s USK 85-69. Dnes Liberec změří síly se Sadskou, která si jedinou výhru z venku přivezla po těsném vítězství nad slabým BBK. Jasným favoritem je domácí tým, na který si s kursem 1.11 vsadilo 435 lidí; vítězství hostů netipuje nikdo.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení