Rubriky:

Sázení

Zopakují Lakers včerejší výkon?

18. ledna 2007 14:25

Jediný zápas za poslední měsíc prohráli skvěle hrající basketbalisté Dallasu. Předminulý týden prohráli v Los Angeles s domácími Lakers; dnes mají šanci jim porážku oplatit před vlastními diváky.

Dnes už si jen málokdo vzpomene na to, jak Dallas vstoupil do letošní sezony. Mavericks odehráli přípravu v pozměňované sestavě, většinou bez klíčových hráčů. To se odrazilo i na prvních výsledcích - svěřenci trenéra Johnsona prohráli úvodní čtyři zápasy, v nichž nijak nepřipomínali dominantní tým z předešlého ročníku. Od té doby ale Dallas jede jako dobře namazaný stroj a dnes je s bilancí 32-8 vedoucím týmem NBA. Slabší období si vybrali jen na začátku prosince, kdy prohráli tři zápasy během osmi dnů, poté už poznali porážku pouze jednou. Sérii osmnácti výher přeťali Lakers, dnešní soupeř Dallasu, kteří po mohutném finiši zvítězili na své palubovce 101-98.

Od té doby ale Dallas znovu zabral. Nyní má na svém kontě pět výher v řadě a dnes i velkou motivaci - porazit soupeře, který ho naposledy pokořil. Že ale Lakers dokážou kousat, dokazují poslední dobou často. Jacksonovi hráči vstoupili do nového roku třemi výhrami v řadě, které je znovu přiblížily play off. Poté losangeleský tým sice prohrál v Memphisu a Houstonu, proti Orlandu a Miami si ale doma spravil chuť a vzrůstající formu potvrdil i včera. Lakers, kterým se venku letos nedaří, si v Texasu vyšlápli na San Antonio. Domácí si sice rychle vypracovali náskok, hosté z něj ale poté celý zápas ukrajovali díky skvěle zvládnutému závěru, ve kterém prakticky vymazali Tonyho Parkera a Tima Duncana, zvítězili 100-96. "Tady se hraje hodně špatně. Přijet sem a zvítězit pro nás znamená hodně," řekl po utkání šťastný střelec 34 bodů Kobe Bryant. "Je mi jasné, že San Antonio to tak nebere, ale pro nás to znamená hodně," dodal.

I přes včerejší výkon Lakers považují bookmakeři za jasného favorita zápasu domácí tým, na který vypsali kurs 1.24 a handicap 9 bodů. Myslíte si, že Lakers překonají únavu z utkání se San Antoniem a svého soupeře zaskočí i dnes? Potom si vsaďte na ně s lákavým kursem 4.18

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení