Rubriky:

Sázení

Oslaví Houston Mingův návrat vítězstvím?

5. března 2007 18:09

Více než dva měsíce museli fanoušci houstonských Raket čekat na návrat zraněného čínského obra Yao Minga. Dočkat by se měli dnes, kdy texaský tým míří do Clevelandu.

 

čtk

Zprávu o tom, že si Ming zlomil nohu, se fanoušci Houstonu dozvěděli těsně před Vánocemi. Zápas, v němž se Číňan zranil, i ten další Rakety prohrály; zdálo se proto, že s Houstonem bude zle stejně jako loni, kdy Asiat chyběl 25 zápasů. Letos ale vše bylo jinak. Z dalších deseti zápasů Rakety devětkrát zvítězily a špatně se jim nevedlo ani potom. Hlavní podíl na tom měl - jak jinak - Tracy McGrady, který si i přes zvýšenou pozornost soupeřů vedl skvěle. Nyní se jemu i jeho spoluhráčům uleví. Protivníci Houstonu budou mít znovu plné ruce práce s Mingem, který s téměř 26 body a více než 9 doskoky na zápas prožívá nejlepší sezonu své kariéry, a McGrady dostane mnohem více prostoru. Je ovšem otázkou, jestli už dnes bude Ming v takové formě, jako před svým zraněním.

Cleveland je jedním z týmů, kterým se letos závažnější zranění vyhýbají. Na přelomu listopadu a prosince sice deset zápasů vynechal Larry Hughes a v únoru se ve čtyřech utkáních neobjevil litevský pivot Zydrunas Ilgauskas, Kavalíry ale nepostihla taková pohroma, jako například nedávno Miami. Proto také Cleveland v poklidném tempu míří do play off. Nedaří se mu sice tak jako loni, kdy měl v základní části bilanci 50-32, ve slabé Východní konferenci to ale zatím stačí na druhé místo. Kavalíři si občas neodpustí slabé výkony, jako když po porážce s Chicagem nestačili ani v Miami na oslabené domácí Heat, taková období ale u nich nikdy trvají dlouho. Po prohře na Floridě tak nejprve porazili New Orleans 97-89, poté v suverénním Dallasu po drtivém finiši sahali po vítězství a prohráli jen těsně 92-95, a v posledním utkání rozdrtili před svými diváky Toronto 120-97.

Podle bookmakerů je favoritem dnešního zápasu Cleveland, na který si u bwin můžete vsadit s kursem 1.59. Myslíte si, že Houston dokáže rozjetý Cleveland zastavit? Potom si vsaďte na hosty - kurs na ně je 2.40.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení