Rubriky:

Sázení

Norimberk dnes hostí Frankfurt

9. března 2007 10:47

Tradiční páteční předehrávka otevře 24. kolo bundesligy. Tentokrát se odehraje na stadionu easyCredit, domácím stánku Norimberku, který hostí na jaře tragický Frankfurt. Podzimní měření sil těchto dvou celků skončilo remízou 2:2; právě nerozhodný výsledek mají obě mužstva v letošní sezoně velmi v oblibě.

Mužstvo s velmi početnou česko-slovenskou kolonií odstartovalo v letošním ročníku bundesligy velice dobře. Po menším výpadku vstoupilo do jarní části znovu výborně - postupně porazilo Stuttgart, Bayern Mnichov, Bochum a Chotěbuz. Poslední dvě kola ale svěřencům Hanse Meyera nevyšla podle představ; prohráli jak v Mohuči, tak i minulý týden v Bielefeldu. Kvůli těmto nepříznivým výsledkům ztratili přímý kontakt s čelem tabulky a na čtvrtý Bayern momentálně ztrácejí devět bodů. „Chceme mít za poslední čtyři zápasy 6 bodů a dnes pro to uděláme maximum,“ řekl brankář bavorského klubu Rafael Schafer. Proti Eintrachtu nenastoupí Markus Schroth, který má zlomený nos. Naopak do sestavy se vrací Robert Vittek a fit jsou rovněž obránci Wolf a Pinola.

Frankfurt letos patří opět k průměru elitní německé soutěže. Momentálně se nachází sice až na 16. příčce bundesligy, ale na deváté místo ztrácí pouhé dva body. V poslední době se svěřencům trenéra Friedhelma Funkela vůbec nedaří; po osmi zápasech bez vítězství si tříbodový zisk připsali až minulý týden, kdy na domácím stadionu porazili Hannover 2:0 a připsali si tak první vítězství od 3. prosince. O jednu z branek se postaral frankfurtský kanonýr Takahara, který se letos trefil už devětkrát, čímž se postaral o téměř třetinu všech branek svého týmu. Kouč Funkel dnes bude postrádat brankářskou jedničku Markuse Prolla, nejisté jsou starty Ioannise Amanatidise a kapitána Jermaina Jonese.

Podle bookmakerů společnosti bwin jsou favoritem dnešního utkání domácí, na něž vypsali kurs 1.80. Remízu ocenili hodnotou 3.40. Jestliže věříte v překvapení, kterým by vítězství Eintrachtu jistě bylo, pak využijte kursu 4.95 na hosty.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení