Rubriky:

Sázení

CSKA změří síly s Partizanem

22. března 2007 13:24

Partizan Bělehrad si v Top 16 basketbalové Euroligy docela překvapivě připsal už 2 vítězství, díky nimž má stále reálnou šanci na postup. K její realizaci ale dnes potřebuje ve své Pionir Aréně porazit krále evropského klubového basketbalu - CSKA Moskva a zároveň spoléhat na to, že Olympiakos doma neporazí Joventut.

 

Marca.es

Pro Partizan byl už postup do nejlepší šestnáctky letošního ročníku Euroligy úspěchem. Tím spíše, když si ho vybojoval velmi překvapivým vítězstvím na palubovce silného Panathinaikosu Atény. Celkově si letos v Eurolize připsali svěřenci Duška Voješoviče 8 vítězství. Šest z nich v základní skupině a mezi Top 16 obě proti Joventutu Badalona. To poslední přišlo minulý týden ve Španělsku, když utkání skončilo devítibodovým rozdílem. Střelecky se zaskvěl Uroš Tripkovič, který svými 26 body překvapivě přestřílel i lídra týmu Predraga Drobnjaka, jenž zaznamenal bodů 17. Dnes čeká Partizan určitě těžší utkání, CSKA se letos totiž honosí titulem - Obhájce trofeje. „Bez ohledu na výsledek tohoto zápasu, můžu konstatovat, že jsme dosáhli úspěchu. Svůj cíl jsme splnili a dnes můžeme hrát proti obhájci titulu s čistými hlavami. CSKA je dle mého názoru společně s Panathinaikosem největším favoritem na zisk letošího celkového vítězství,“ pravil Voješovič, kouč Partizanu.

CSKA Moskva - obrovský pojem v evropském basketbale, mužstvo plné výborných hráčů a reprezentantů. Jak je zmíněno výše, loňský vítěz Euroligy, který letos prohrál pouze jeden zápas - ve 3. kole základní skupiny nestačil ve Francii na Pau-Orthez, ale nutno podotknout, že italský trenér Moskvanů Ettore Messina neměl k dispozici zdaleka kompletní kádr. Dnes je tomu jinak a CSKA je opět připraveno zvítězit. Mezi nejlepší šestnáctou doposud neklopýtlo a tuto lichotivou bilanci bude chtít dnes určitě potvrdit. „Jsme samozřejmě už kvalifikovaní do nejlepší osmičky, ale to neznamená, že dnešní zápas nebudeme brát vážně. Každé utkání je pro nás důležité a na to dnešní by jsme se měli soustředit stejně jako na každé jiné,“ konstatoval Messina. CSKA zná už i svého soupeře pro boje o Final Four, je jím loňský finalista a tím pádem soupeř v boji o loňský titul - Maccabi Tel Aviv.

Domácí jsou samozřejmě považováni bookmakery společnosti bwin za outsidera zápasu s kursem 2.95. Do role favorita je pasováno slavné CSKA Moskva, na jehož vítězství dnes experti vypsali kurs 1.40.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení