Rubriky:

Sázení

Viktorka si dnes může pojistit první místo

25. března 2007 06:14

Dnes brzy dopoledne, jak je na Žižkově zvykem, přivítá lídr tabulky druhé ligy Viktoria Žižkov sedmý Hradec Králové. Viktoria může po pátečním vítězství HFK Olomouc nad druhou Jihlavou 2:1 poodskočit již na pětibodový rozdíl. Hradec Králové se pohybuje v klidném středu tabulky, avšak třinácté Vítkovice na něj ztrácejí pouhé dva body.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

Viktoria Žižkov ve svém prvním jarním vystoupení uhrála doma pouze remízu 1:1 s Opavou, když z penalty srovnal Petr Švancara. Do druhého zápasu Žižkov vstoupil poměrně dobře, avšak ve druhém poločase polevil a domácí Čáslav se dostala do několika šancí.Štěstěna se ale naklonila na stranu Viktorky a v 90.minutě rozhodla o vítězství svým druhým gólem zimní posila Petr Švancara. Není pochyb o tom, že se tento hráč opět objeví v základní sestavě. V útoku ho pravděpodobně bude doplňovat Lubomír Blaha. Viktria Žižkov disponuje velmi zkušeným kádrem a v základu by tak neměli chybět obránce Branislav Labant či záložník Luděk Ztracený. Páteční porážka Jihlavy, vítězství v minulém utkání a výhoda domácího - to jsou faktory, které hrají do karet Viktorii Žižkov.

Hradečtí Votroci se představili poprvé na jaře na hřišti ambiciózního Sokolova. Po většinu času ne moc aktivní Hradec 61.minutě srovnal na 1:1.V 90.minutě navíc spálil obrovskou šanci hradecký Pilař. V 17. kole Hradec doma porazil 2:1 Ústí nad Labem, když rozhodl již v úvodu utkání, kdy po 19 minutách vedl o dva góly. Královehradečtí fotbalisté, nabuzeni výhrou v minulém kole, budou chtít odčinit smolnou porážku z posledního vzájemného střetnutí. Kouč hostí Luděk Klusáček nebude moci počítat s útočníkem Josefem Semerákem, který má natržený sval. V útoku by se pravděpodobně měla představit dvojice Pavel Dvořák a Paul Munster, která hrála v posledním utkání.

Na výhru domácích byl u bwin vypsán kurz 1.55, na remízu kurz 3.40 a kdo věří dobře naladěným Votrokům může vsadit na zajímavý kurz 5.25.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení