Rubriky:

Sázení

Hibernian hraje na hřišti St. Mirren

4. dubna 2007 12:05

Po včerejší dohrávce skotské Premier League je dnes na programu další. Předpolední St. Mirren hostí na svém stadionu šesté Hibernian. Ve vzájemných soubojích se letos vždy radovalo domácí mužstvo - dnes by tak měl být na řadě řadě St. Mirren.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Nováček nejvyšší skotské soutěže nevstoupil do letošního ročníku vůbec dobře a hned od úvodu bylo jasné, v jakých vodách se bude pohybovat. Jediným pozitivem je, že ve Skotsku padá pouze jeden celek a Dunfermline do této doby získali pouhých 20 bodů. St. Mirren sice pouze o šest více, ale ještě má k dobru dnešní utkání. V tom se na hřišti už neobjeví Ian Anderson a Stephen Anderson, kteří z mužstva před týdnem odešli. Na začátku tohoto týdne učinil stejný krok i Brian McGinty. „McGinty má od vedení svolení k odchodu z klubu,“ prohlásil Gus MacPherson, šéf Saints, na adresu hráče, který nastoupil za černobílé od roku 2001 k 137 utkáním. V zápase proti Hibernian se na hřišti rovněž neobjeví Kirk Broadfoot, který si musí odpykat karetní trest, do sestavy se naopak po zranění kotníku vrací útočník John Sutton.

Hibernian skončilo v loňské sezoně nejvyšší skotské soutěže na páté příčce, jeden bod před Kilmarnockem. Letos je momentálně na šestém místě. Výkonnost svěřenců Johna Collinse je vysoká především v domácích duelech, venku je to o hodně horší; na hřištích soupeřů se naposledy radovali v lednu s Kilmarnockem. Svou domácí statistiku v minulém kole nepotvrdili, když prohráli nejtěsnějším možným rozdílem s Hearts. Manažer Collins má dnes kromě dlouhodobé absence Chrise Killene k dispozici kompletní kádr. Fit je už i Dean Shiels, který nehrál od února.

Podle bookmakerů společnosti bwin nemá toto utkání jednoznačného favorita. Na domácí vypsali kurs 3.30. Kurs na remízu má hodnotu 3.25 a na vítězství Hibernianu si můžete vsadit v kursu rovných 2.00.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení