Rubriky:

Sázení

Chicago se chce doma pomstít

10. května 2007 18:32

Dvěma prohrami začali sérii s Detroitem basketbalisté Chicaga. Nyní se Býci vracejí na domácí půdu, kde budou chtít Pistons obě porážky oplatit.

Oba týmy vstoupily do druhého kola vyřazovacích bojů neporaženy. Detroit se příliš nepáral s Orlandem, které porazil ve čtyřech zápasech, a stejně rychle byli hotovi i Býci z Chicaga, proti kterým neměli šanci obhájci titulu z Miami.

Forma a síla obou soupeřů ve druhém kole slibovaly vyrovnanou podívanou, ovšem té se diváci zatím nedočkali. Detroit díky lepším výsledkům v základní části získal výhodu domácího prostředí, kterou dokonale využil. V prvním utkání dokázali Pistons Chicago skvěle ubránit a soupeře, kterého donutili k 21 ztrátám míče a jehož střelba z pole byla těsně nad 30%, deklasovali 95-69. Druhý souboj se nesl v daleko útočnějším duchu. Rozhodčí odpískal proti domácím málo vídaných 36 faulů a díky nim dali Býci celých 37 bodů z trestných hodů. Ani to ale hostům nepomohlo; Detroit měl i přes přítomnost Bena Wallace v dresu Chicaga jasnou převahu pod košem, navíc se jim dařilo i střelecky a tak po zásluze zvítězili 108-87. "Už dlouho jsme se nedokázali takhle soustředit," komentoval po utkání výkon svého týmu Tyshaun Prince z Detroitu. Teď ale jedeme do Chicaga, a tam to bude o moc těžší.

Prince ví, o čem mluví, protože on a jeho spoluhráči už v Chicagu letos dvakrát prohráli. Podle bookmakerů by měli prohrát i dnes - společnost bwin totiž vypsala jako favorita domácí s kursem 1.67. Myslíte si, že se po dnešku Detroit ujme vedení 3-0 v sérii? Potom si vsaďte na hosty, kurs na ně je 2.25.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení