Rubriky:

Sázení

Bude se dnes Sparta radovat z titulu?

21. května 2007 12:11

Souboj Sparty s Libercem před týdnem moc nenapověděl, kdo bude letos slavit titul. Přesto to může už dnes být Sparta. Matematika je jasná, prohraje-li dnes Liberec doma s Teplicemi a zároveň Sparta nezaváhá v Olomouci, pak je rozhodnuto.

Olomouc si letošní sezonu za rámeček rozhodně nedá. Do podzimní části vstoupila špatně a i když po nástupu Vlastimila Petrželi do funkce hlavního kouče zaznamenala zlepšení, tak na jaře se zpět vrátila ke špatným výsledkům. V posledních čtyřech zápasech ale Hanáci vždy bodovali, na druhou stranu získali pouhé 4 body - ve všech utkáních remizovali. Nejcennější byl jistě ten poslední nerozhodný výsledek v Teplicích, kde hráli 2:2 a přiblížili se tak k záchraně. Tu dnes mohou zpečetit, ale porazit Spartu nebude lehký úkol, tím spíše, když bojuje o titul. „My ale budeme hrát na vítězství,“ řekl Petržela. „Soupeř má sice zkušenější mužstvo, ale nemá stabilní výkonnost. Nehrajeme špatně, můžeme si věřit,“ konstatoval kouč, který už bere záchranu svého mužstva jako hotovou věc.

Hosté se po porážce z 24. kola 0:2 s Českými Budějovicemi vzpamatovali a v letenském derby nastartovali obrat k lepšímu. V něm zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem - o jedinou branku se z dorážky postaral záložník Pavel Horváth. V dalším zápase Sparta jenom remizovala na vyprodaných Bazalech s místním Baníkem 2:2. Následně si Pražané poradili s posledním Slováckem a také vyhráli v Brně. Tak úspěšní už nebyli v zápase o titul s Libercem, se kterým v Toyota Aréně pouze remizovali 1:1. Tím pádem nemají v boji o titul stále nic jistého a vypadá to, že se bude bojovat až do posledního kola. „Věřím, že hráči nynější rytmus zvládnou, věnujeme se hodně regeneraci, trénuje se už méně. Zbývají tři zápasy a ve všech chceme uspět,“ řekl trenér Michal Bílek, jehož tým ještě čeká finále Poháru ČMFS.

Sparta bojuje o titul a i díky tomu je dnes jasným favoritem, na její vítězství vypasli bookmakeři sázkové kanceláře bwin kurs 1.50. Věříte, že hráči domácích dokáží uhrát alespoň remízu? Potom si vsaďte na jejich neprohru - kurs je 2.23. A pokud se stále nemůžete rozhodnout, nevadí. Počkejte si do 17:15 a potom začněte sázet live.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení