Rubriky:

Sázení

Heninová změří síly s Williemsovou

5. června 2007 12:07

Druhý grandslam letošní sezony má dnes na programu velice zajímavá utkání. Tím vůbec nejzajímavějším bude pravděpodobně souboj světové jedničky - Justine Heninové - s letos „znovuzrozenou“ Serenou Williamsovou.

Mladší ze sester Williamsových toho letos doposud moc neodehrála, ale když někde startovala, tak to stálo za to. Po dlouhodobém zranění se na tenisové dvorce vrátila v úvodu roku na Australian Open a i když zdaleka nepatřila mezi favoritky, tak za předvedenou hru získala titul oprávněně - ve finále uštědřila výprask 6:1 a 6:2 Šarapové. S tou se následně potkala i na prestižním Sony Ericsson v Miami a rovněž ji nedala šanci. Ve finále navíc porazila i svou dnešní soupeřku, se kterou se utkala po dlouhých čtyřech letech a zvýšila tak aktivní vzájemnou bilanci na 6:3.

Na antuku vstoupila Američanka turnajem v Římě, který ji jako jediný v letošní sezoně nevyšel podle představ. Ve třetím kole totiž nestačila v tiebreaku třetího setu na Patty Schnyderovou. Na Roland Garros ji toto už nehrozí. Postoupila totiž mezi nejlepší osmičku, když si hladce poradila se čtyřmi soupeřky - Tsvetanou Pironkovou, Milagros Sequerovou, Michaellou Krajicekovou a Dinarou Safinou.

Svou kvalitu dnes může prokázat proti světové jedničce. Belgičanka Justine Heninová letos navazuje na své kvalitní výsledky z let minulých a právem je momentálně královnou ženského tenisu. Loni se dokonce probojovala do finále všech grandslamů, přesto vyhrála pouze jediný - Roland Garros. Tímto titulem obhájila vítězství z roku 2005 a letos tak může triumfovat už potřetí v řadě.

Její předností jsou chytrost, rychlost a přesnost úderů, což z ní dělá hráčku, která umí zahrát na všech površích. Letos to jasně potvrdila na turnajích v Dubaii, Doha a Varšavě, kde nenašla žádnou přemožitelku. Mezi další úspěchy patří finále v Miami, tam nestačila, jak už bylo zmíněno výše, pouze na svou dnešní soupeřku. Dnes má šanci ji tuto porážku vrátit a prodloužit svou neporazitelnost z pařížských dvorců, která už trvá 3 roky.

Myslíte si, že dnes Serena potvrdí své fantastické výsledky z poslední doby? Pak využijte sázku na Američanku, na kterou bookmakeři společnosti bwin vypsali kurs 2.65. Heninová letos patří jednoznačně opět ke špičce ženského tenisu a i díky svému postavení v žebříčku je dnes favoritem. U bwin si na Belgičanku vsadíte s kursem 1.36.


Časová osa: Sázení