Rubriky:

Sázení

San Diego chce prolomit sérii proher

13. června 2007 15:36

Už jen minimální náskok mají v čele své divize baseballisté San Diega. Dnes se Padres pokusí přerušit sérii čtyř proher v řadě v utkání s Tampou, proti které vyšlou své největší eso.

 

reprofoto

San Diego v posledních sezonách ovládlo Západní divizi Národní ligy. Loni i předloni postoupilo do play off z prvního místa a ani letos to nevypadalo, že by se na tom mělo něco změnit. Jeho soupeřům se ale začalo dařit, sami Padres o víkendu prohráli všechny zápasy a včera další a jejich náskok se najednou ztenčil na minimum. Proti týmům Americké ligy, na které v posledních dnech narazili, se jim zkrátka nedaří. V Seattlu odehráli tři vyrovnaná utkání, všechna ale o jediný bod prohráli. Včera byli na stadionu Tampy domácím dlouho vyrovnaným soupeřem, Devil Rays ovšem v sedmé a osmé směně zabrali a po kolapsu dohazovačů San Diega zvítězili vysoko 11-4. Dnes ovšem pošlou Padres proti Tampě svého nejspolehlivějšího člena rotace; Jake Peavy i přes nepříliš vyvedená poslední dvě utkání prohrál jedinkrát a s bilancí 7-1 a průměrem pod dva oběhy na zápas je určitě jedním z hlavních kandidátů na cenu Cy Younga pro nejlepšího nadhazovače.

Nadhoz letos určitě není nejsilnější zbraní Tampy. Nadhazovači Devil Rays mají průměr téměř 5.5 povolených oběhů a v této statistice nechávají za sebou jen Texas. Útok ale mají i přes častá zranění některých hráčů slušný a především díky němu si zatím vedou lépe než v minulých letech. Bilance 29-33 sice nevypadá na první pohled nijak slavně, Tampa Bay ale hraje v divizi s Bostonem a Yankees, a tak často narážejí na silné protivníky. Zvlášť v posledních dnech se Devil Rays daří; minulou neděli porazili Kansas a od té doby odehráli osm zápasů, šest z nich vítězně. Jestli je ovšem někdo nespokojený, pak je to nadhazovače Edwin Jackson, kterého Devil Rays dnes pošlou na kopec proti San Diegu. Jackson zatím nastoupil k 11 zápasům a dosud se mu nepovedlo připsat si výhru. Většinou si za to třiadvacetiletý hráč mohl sám, naposledy ale odházel slušně zápas v Torontu a ani to mu nepomohlo - jeho tým sice vyhrál, ovšem rozhodl až v deváté směně, kdy už Jackson nebyl na hřišti.

Kvalita na nadhozu je dnes jednoznačně na straně San Diega, a podle toho vypadají i kursy bwin. Bookmakeři považují hosty s vynikajícím Peavym za favority, na které si můžete vsadit s kursem 1.48. Myslíte si, že Jackson zlomí své prokletí a konečně zvítězí? Potom si vsaďte na domácí, kurs na ně je 2.70.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení