Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 21. kolo

14. září 2007 11:29

Další dobré kolo mají za sebou oba účastníci Duelu expertů, volnasek i eurotiper . Vítězové předchozích kol soutěže na Eurotip.cz trefili minulý víkend po dvou zápasech. Budou alespoň stejně úspěšní i nyní?

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz. Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10-10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek1 - 20. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Maastricht - F. Sittard
Modena - Spezia
Jihlava - Ústí n. L.
1
1
1
1.85
1.55
1.55
10/10
10/10
10/10
4:1
2:2
3:0
ok
ko
ok
Celkem vsazeno: 542
Celkem výhra: 498.10
Úspěšnost: 91.9%

eurotiper - 20. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Moss - Notodden
Koge BK - Olstykke
Sonderjyll - Kolding
1
1
1
1.55
1.80
1.70
9/10
8/10
7/10
3:1
2:1
2:2
ok
ok
ko
Celkem vsazeno: 368
Celkem výhra: 310.69
Úspěšnost: 84.4%

21. kolo

volnasek 1

Lillestrom - Tromso
Tip: 2
Kurs: 6.00
Důvěra: 9/10

Lillestrom na druhém místě tabulky nejvyšší norské fotbalové ligy je v tomto utkání velikým favoritem. Bojuje o mistrovký titul a na vedoucí mužstvo ztrácí pouhé tři body, které bude chtít doma získat. Je ve skvělé formě, ale jednou se i mistr tesař utne. Předpokládám, že to bude právě v tomto duelu. Celek Tromso na domácí zahrát umí, a proto nyní čekám překvapení na úkor domácích.

Myllykoski - HJK Helsinky
Tip: 0
Kurs: 3.25
Důvěra: 9/10

Obě mužstva nejvyšší finské fotbalové ligy jsou pro mě letos velkým zklamáním. Domácí okupují desátou příčku tabulky a mají za sebou šnůru čtyř proher v řadě, hosté na osmém místě na tom nejsou o moc lépe a naplno nebodovali také již čtyři kola. Předpokládám, že oba soupeři budou chtít v tomto duelu uspět, a proto jejich vyrovnaný boj skončí spravedlivou remízou.

Sao Paulo - Santos
Tip: 2
Kurs: 3.50
Důvěra: 9/10

Lídr nejvyšší brazilské fotbalové Sao Paulo jde jasně za titulem a bude chtít svůj bodový náskok ještě zvýšit. Jenže jej čeká nelehký soupeř. Mužstvo Santos je na třetím místě tabulky a má ještě šanci na titul. Sao Paulo hrající ve skvělé formě porazilo svého soupeře na jeho půdě 2:0 a rád by to zopakoval i doma, v této soutěži plné skvělých fotbalistů je ale možné vše a čekám, že hosté pořážku na své půdě domácím oplatí.

eurotiper

Kalmar - GAIS
Tip: 1
Kurs: 1.70
Důvěra: 9/10

V 1. švédské lize se schyluje k zajímavému boji o titul. Šest kol před koncem je rozdíl mezi prvním a šestým místem jen šest bodů, takže je to pořádně vyrovnané. Momentálně pátý Kalmar přivítá na svém hřišti jedenáctý GAIS. Domácí se po nevydařené sérii zápasů znovu chytili překvapivým vítězstvím v Djurgardenu a svou formu potvrdili i doma s Halmstadem, který porazili hladce 3:0. V Goteborgu dokázali na jaře přehrát GAIS stejně přesvědčivě 3:0 a nad momentálně se trápícím soupeřem by měli zvítězit i doma a zamotat tak boj o přední příčky tabulky.

Graafschap - Venlo
Tip: 1
Kurs: 1.85
Důvěra: 7/10

V nejvyšší holandské soutěži je ve 4. kole na programu souboj nováčků. Loňský suverénní vítěz druhé ligy Graafschap vstoupil do této sezony zahanbující domácí prohrou 1:8 s Ajaxem. Zdá se ale, že se z této lekce poučil a v dalších dvou zápasech získal čtyři boda na hřištích soupeřů za výhru nad Groningenem a remízu s Utrechtem. Na tyto poslední výsledky bude chtít navázat i doma proti soupeři, s nímž se utkával ve druhé lize a v holandském poháru a proti kterému vyhrál všechny čtyři poslední vzájemné zápasy. Venlo v tomto ročníku nijak nepřekvapuje, na svém kontě má dvě očekávané prohry a domácí vítězství proti poslednímu Excelsioru.

Orgryte - Osters
Tip: 1
Kurs: 1.80
Důvěra: 8/10

Ve druhé švédské lize zůstává odehrát už jen sedm kol. Momentálně šesté Orgryte ztrácí na třetí postupové místo šest bodů a jestli chce pomýšlet na návrat mezi elitu, musí vyhrávat souboje s papírově slabšími soupeři. Takovýmto zápasem bude i ten proti týmu Osters, který minulý měsíc zdolal v prvním utkání 3:2. Pro Osters touto prohrou začala nešťastná série pěti zápasů bez výhry. Domácí Orgryte naopak vyhrálo čtyři utkání v řadě, až přišla čtvrteční prohra na půdě Hackenu. Proti Osters potřebují tuto porážku odčinit a zvýšit svoje šance na postup.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení