Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 26. kolo

19. října 2007 12:55

Výborný čich na zápasy, v nichž nevyhráli favorité, prokázal v minulém kole Duelu expertů Volnasek. Bohužel pro něj obě utkání skončila remízami, když v Lecce vyrovnali domácí až v poslední minutě. Bude mít nyní víc štěstí?

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz. Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10-10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek1 - 25. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Lecce - Spezia
Washington - Chicago
Brescia - Mantova
2
2
0
7.00
8.15
3.05
9/10
9/10
9/10
2:2
0:0
-
ko
ko
-
Celkem vsazeno: 667
Celkem výhra: 642.55
Úspěšnost: 96.3%

eurotiper - 25. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Juventude - Paranaense
Piacenza - Bologna
Maastricht - Telstar
1
1
1
2.15
3.35
1.80
7/10
6/10
7/10
0:0
0:1
2:1
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 488
Celkem výhra: 510.04
Úspěšnost: 104.5%

26. kolo

volnasek 1

Drogheda - Cork
Tip: 0
Kurs: 3.10
Důvěra: 9/10

Souboj dvou nejlepších celků je šlágrem 30. kola irské fotbalové ligy. Lídr z Droghedy přivítá na své půdě druhé mužstvo tabulky. Bude to velice předstižní zápas, i když domácí mají před svým pronásledovatelem desetibodový náskok. Jak domácí, tak hosté budou chtít uspět a získat tři body, vzájemné duely těchto týmů ale mluví spíše pro remízu. Proto předpokládám, že i nyní se obě mužstva rozejdou stejným způsobem.

Brest - Ajaccio
Tip: 2
Kurs: 3.90
Důvěra: 9/10

Ve 12. kole druhé francouzské fotbalové ligy přivítá Brest (zatím na 7. místě tabulky) celek Ajaccio, který je o tři místa za ním. Domácí hrají na vlastní půdě skvěle, ještě neprohráli a budou se snažit tuto sérii prodloužit. Hosté naopak venku ještě nevyhráli a budou to chtít změnit. Věřím, že se jim to podaří právě v tomto utkání, z něhož si odvezou tři body.

Inverness - Aberdeen
Tip: 0
Kurs: 3.25
Důvěra: 9/10

Obě mužstva hrající nejvyšší skotskou ligu jsou po 9. kole ve spodních vodách tabulky. Domácí se po špatném vstupu do sezóny v posledních třech kolech výrazně zlepšili, když získali sedm bodů. Hosté ale nejsou žádným nováčkem a i když výsledky mají střídavé, také potvrdili zlepšenou formu. Předpokládám, že tento duel skončí remízou k oboustranné spokojenosti.

eurotiper

Raufoss - Haugesund
Tip: 1
Kurs: 1.90
Důvěra: 7/10

Tři kola před koncem druhé norské ligy je Raufos na sestupovém místě už jen vinou horšího skóre. Tento víkend přivítá devátý Haugesund, s nímž potřebuje vyhrát. Domácím se v posledních kolech celkem daří, hosté naopak už třikrát v řadě nevyhráli. Ve vzájemných zápasech Raufoss svého soupeře na domácí půdě pravidelně poráží, proto očekávám, že zvítězí i nyní.

St Patrick's - Shamrock
Tip: 1
Kurs: 2.00
Důvěra: 6/10

V irské lize jsou na programu poslední čtyři kola. O titulu je, zdá se, rozhodnuto. Boj o druhé místo, zabezpečující účast v Poháru UEFA, bude ale ještě dramatický. Momentálně třetí tým St. Patrick's ztrácí na druhé místo jediný bod, a proto mu v souboji se Shamrockem určitě nebude chybět motivace. Hosté jsou navíc v herní krizi, prohráli poslední tři utkání a jejich porážka by nebyla překvapením ani v tomto souboji.

Auxerre - Lorient
Tip: 1
Kurs: 2.10
Důvěra: 6/10

Po reprezentační přestávce pokračuje o víkendu také nejvyšší francouzská liga. V jednom ze zápasů přivítá Auxerre Lorient. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky. Hosté se po překvapujících výhrách v úvodu sezony momentálně trápí, domácí naopak ze sestupového pásma dostaly až dvě domácí výhry. Auxerre by mělo v tomto utkání potvrdit lepší formu a vítězstvím si vylepšit postavení v tabulce.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení