Rubriky:

Sázení

Coloradu se ve Phoenixu daří

31. prosince 2007 12:25

Prvním zápasem, který v NHL započne v poslední den dříve než ostatní, bude duel mezi Bostonem a Atlantou. Pouze kluby ze severozápadní divize se však dostanou do hry všechny. Minnesota přivítá San Jose. Čistě divizním utkáním bude duel mezi Calgary a Vancouverem. Edmonton cestuje do Columbusu. Colorado hraje ve Phoenixu.

Kojoti prožili v této sezóně pouze dvě šťastnější období. Po příchodu brankáře Bryzgalova dokázali v listopadu i v prosinci vyhrát čtyři utkání v řadě. Většinu výher si Phoenix připsal na ledech soupeřů. Dolů ho sráží především špatná hra v přesilových hrách. V minulých pěti utkáních využili pouze dvě z jednadvaceti. Tento fakt se podepisuje i na tom, že vstřelili v západní konferenci nejméně branek. Pouze v létě příchozí Vrbata, který v sobotu proměnil trestné střílení, dokázal v dresu Phoenixu vstřelit více než deset branek. Celkově dobře si vede i mladíček Hanzal, který ovšem se svoji slabou produktivitou střelby zapadá do týmové šedi. Hrát opět nebude nejtrestanější muž klubu Carcillo.

Colorado dlouho těžilo z dobrých výsledků na vlastním kluzišti. Začátek a konec prosince se mu ovšem v tomto směru nevydařil. Jistě je to dáno i zraněními, která tým postihla. Od začátku měsíce především nehraje útočná ikona klubu Sakic, který bude chybět možná ještě čtvrt roku. Zkušený matador chybí mužstvu především v přesilových hrách. Colorado dokázalo využít pouhé tři v minulých devíti zápasech. Naštěstí to vyvažuje dobrou hrou v oslabeních, v nichž ve stejném počtu utkání inkasovalo stejně málo gólů. V sobotu se po dlouhé době do branky postavil Theodore, který odchytal většinu zápasů v první polovině měsíce. S Budajem v brance však Colorado dokázalo bodovat v šesti zápasech v řadě.

Bookmakeři bwin předpokládají, že domácí klub prohraje před zraky vlastních diváků páté utkání v řadě. Na výhru Phoenixu vypsali kurs 2,55. Domácí tým je skutečně na vlastním ledě ze všech klubů NHL na tom nejhůře. Hosté venku nezáří, ale u dnešního soka táhnou šňůru pěti výher v normální hrací době. Dnes může Colorado získat další v kursu 2,25.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení