Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 37. kolo

4. ledna 2008 23:57

Slabší kolo si před týdnem vybrali oba účastníci Duelu expertů. Volnasek i eurotiper si ovšem i tak stále drží vynikající bilanci, kterou si chtějí o tomto víkendu ještě vylepšit. Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz. Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10-10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek1 - 36. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Morecambe - Peterborough
Mansfield - Accrington
Gr. Morton - Hamilton
0
0
2
3.20
3.20
2.00
8/10
8/10
9/10
3:2
1:2
1:3
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 952
Celkem výhra: 1093.40
Úspěšnost: 114.9%

eurotiper - 36. kolo - shrnutí

ZápasTipKursDůvěraVýsledek 
Panionios Ateny - OFI Kréta
Kalamaria - Iraklis Soluň
Tilburg Willem - Nijmegen
1
1
1
1.65
2.65
2.20
7/10
6/10
7/10
1:3
1:1
3:0
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 715
Celkem výhra: 763.36
Úspěšnost: 106.8%


37. kolo

volnasek

Arbroath - Dumbarton
Tip: 0
Kurs: 3.60
Důvěra: 8/10

4. skotská liga má po Novém roce na programu další, už 20. kolo. K nejzajímavějším duelům bude patřit utkání celků Arbroath a Dumbarton. Domácí hrají se střídavými ůspěchy a usilují o barážovou pozici a postup do vyšší ligy. V posledním kole je ovšem deklasoval tým Montrose 5:0, což jim na sebevědomí jistě nepřidalo. Hosté na tom ale také nejsou nejlépe, snaží se totiž odpoutat ze sestupového místa, k čemuž jim konečně pomohla domácí výhra 2:0 nad Albionem Rovers. Oba celky potřebují body jako sůl a přesto, že domácí jsou jistě favoritem, podle mě přenechají hostům překvapivý bod.

Berwick - Brechin
Tip: 0
Kurs: 3.50
Důvěra: 8/10

O víkendu pokračuje také 3. skotská fotbalová liga, která nabídne souboj posledního Berwicku s mužstvem dolní poloviny tabulky, Brechinem. Berwick před vlastním publikem nehraje špatně, dokázal potrápit většinu favoritů a dokonce porazit i lídra  soutěže Raith 2:1. O to se bude snažit i proti favorizovanému Brechinu, který má však skvělou formu, což potvrdil 4 výhrami v řadě. Předpokládám, že tento velice tvrdý duel skončí spravedlivou remízou, stejně jako letos již dvakrát (3:3 a 2:2).

Eibar - Albacete
Tip: 0
Kurs: 3.25
Důvěra: 8/10

Druhá španělská liga také ještě nemá zimní přestávku. Její 19. kolo nabídne mimo jiné duel možného aspiranta na postup do 1. ligy Eibaru a trápícího se mužstva Albacete, který je zatím na 19. - sestupové - příčce. Nevěřím, že by to domácí dotáhli na přímý postup, protože jejich výkony jsou nestabilní a ztrácejí příliš bodů na to, aby okupovali čelo tabulky. Zato hosté, kteří jsou letos pro mě zklamáním, každý bod nutně potřebují, protože by neradi opustili jako bývalý prvoligový celek dokonce i ligu druhou. A tak jim věřím, že na půdě Eibaru zabojují a odvezou si bod za remízu.

eurotiper

Huelva - Almeria
Tip: 1
Kurs: 2.05
Důvěra: 7/10

V 18. kole španělské Primera Division přivítá v souboji nováčků dvanáctá Huelva o dvě příčky horší Almerii. Oba týmy jsou těsně nad pásmem sestupu a jejich vzájemné zápasy budou v boji o záchranu velmi důležité. Domácí Huelva zaznamenala v poslední době vzestup formy, ze šesti utkání prohráli jen to v Barceloně. Hosté naopak po problémech se sestavou prohráli poslední dva zápasy a jejich prohru očekávám i nyní.

Alaves - Ferrol
Tip: 1
Kurs: 1.75
Důvěra: 8/10

Souboj mezi Alavesem a Ferrolem je jedním ze zápasů 19. kola druhé španělské ligy. Domácí Alaves se dokázal po nevydařeném vstupu do sezony stabilizovat a začal konečně stoupat v tabulce. V posledních kolech potrápil i favority na postup, Sporting Gijon a Numancii. Hosté naopak zažívají opačný trend - v posledních 10 zápasech získali jen tři body a propadli se až do sestupového pásma. Očekávám, že momentální forma rozhodne a domácí zvítězí.

Getafe - Valladolid
Tip: 1
Kurs: 1.95
Důvěra: 7/10

V dalším zápase nejvyšší španělské soutěže přivítá jedenácté Getafe sedmnáctý Valladolid. Getafe se po počátečních problémech, kdy hrálo ligu i Pohár UEFA, dostává do loňské formy, doma dokázalo porazit dokonce i Barcelonu. Valladolid se sice také zlepšil, stále se mu ale nedaří na hřištích soupeřů. Proti Getafe by podle mě neměl získat ani bod.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení