Rubriky:

Sázení

Juventus čeká těžký zápas v Catanii

12. ledna 2008 14:19

Staré dámě se po návratu do Série A vede možná až nad očekávání. V elitní italské soutěži je totiž momentálně třetí a případné dnešní vítězství v Catanii ji posune nejméně do zitřka dokonce na stříbrnou příčku.

Juventus tak bezesporu překvapil i mnoho odborníků na italskou kopanou, kteří nevěřili, že se tento tradiční evropský velkoklub dokáže vrátit v takovém stylu. Trenér Claudio Ranieri navíc stále pomýšlí na Scudetto, i když jeho tým ztrácí na vedoucí Inter osm bodů. „Víme, čeho jsme dosáhli, ale také víme, čeho ještě chceme dosáhnout. Můžeme se stále zlepšovat. Nemůžeme však popírat, že Inter vytvořil tým, který může Sérii A vládnout ještě dva roky,“ konstatoval kouč Juventusu.

Jeho celek dnes čeká zápas na horké sicilské půdě s Catanii, která doma body moc nerozdává. Juventus však myslí pouze na vítězství, čímž by jednak prodloužil svou sérii výher na čtyři zápasy a také se alespoň do zítřka posunul na druhé místo tabulky. Není ale jistě, zda-li k tomu Staré dámě pomůže současný lídr střelecké tabulky italské ligy David Trezeguet, který má svalové potíže. Na hřišti se rozhodně neobjeví Jonathan Zebina, Mauro Camoranesi a Jorge Andrade.

Těchto absencí bude chtít využít Catania, která je v tuto chvíli devátým celkem italské ligy a stále tak může pomýšlet i na příčky zajišťující v příští sezoně účast v evropských pohárech. Své soupeře obírá tradičně především na domácím hřišti, kde vyhrála hned pět z osmi hraných duelů.

O další úspěch se dnes Sicilané pokusí s Juventusem. „Je to pro nás fascinující zápas. Každý kdo hraje fotbal nebo trénuje, sní o vítězství nad Bianconeri,“ nechal se slyšet kouč hostí Silvio Baldini, který se však dnes bude muset obejít bez vykartovaných kapitána Davida Baiocca a obránce Gennara Sarda. Zpět jsou naopak útočníci Gionatha Spinesi a Giuseppe Mascara.

V roli favorita vstoupí do zápasu hosté. Na vítězství Juventusu vypsali bookmakeři společnosti bwin kurs 1.75. Myslíte si, že Catania doma neprohraje, pak si na to vsaďte - kurs je 1.89.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení