Duel expertů: 52. kolo

Poslední minuty utkání Paris St. Germain stály Eurotipera uhodnutí všech tří víkendových tipů. Přesto se dokázal Volnaskovi přiblížit "na dostřel". Předežene v tomto kole svého soupeře? Sledujte Duel expertů!

Soutěž Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 51. kolo - shrnutí
ZápasTipKursVkladVýsledek
Derry City - SligoInter Milán - FiorentinaBrann Bergen - Stromsgodset1111.561.631.6310/109/1010/100:02:01:1kookko
Celkem vsazeno: 1325Celkem výhra: 1368.08Úspěšnost: 103.3%
eurotiper - 51. kolo - shrnutí
Nijmegen - ArnhemPanathinaikos - ArisParis SG - Nice1112.101.752.007/107/107/101:01:02:3okokko
Celkem vsazeno: 1051Celkem výhra: 1082.48Úspěšnost: 103.0%

52. kolo

volnasek
Eisbaren - KolnTip: 1Kurs: 1.90Vklad: 9/10Třetím zapásem pokračuje finálová série německé hokejové ligy mezi celky Eisbaren a Kolín. Stav série je 1:1 a výhodu domácího prostředí má tentokrát tým Eisbaren, který v prvním zápase doma zvítězil 3:2 až v prodloužení a poté prohrál v Kolíně těsně 1:2. Zápasy těchto silných mužstev jsou tedy dost vyrovnané a dá se očekávat dlouhá série. V dnešním duelu věřím, že domácí již nepřipustí nervydrásající minuty prodloužení a že zvítězí v normální hrací době.
Linkoping - HV 71Tip: 1Kurs: 2.20Vklad: 8/10Ve Švédsku také probíhá finále hokejové ligy mezi celky Linkoping a HV 71, ale již šestým zápasem. Lépe je zatím na tom celek HV 71, který vede v sérii 3:2 a dnes mu tedy stačí vyhrát, aby získal mistrovský titul. Jenže tak snadné to mít nebude, protože domácí budou chtít dospět taky až na vrchol a tomu podřídí vše. Věřím, že Linkoping dnes zabojuje a výhrou prodlouží boj o mistra až k poslednímu, sedmému zápasu.
Lillestrom - MoldeTip: 1Kurs: 1.71Vklad: 9/10Nejvyšší norská fotbalová liga je teprve na svém začátku a už v ní není nouze o překvapivé výsledky. Lillestrom, který v loňské sezóně bojoval o titul, nezačal letos nijak oslnivě a po třech odehraných kolech se potácí na dně tabulky s pouhým bodem. Ve 4. kole hostí staronového účastníka 1. ligy Molde, který je také zatím bez výhry. Domácí by měli v tomto zápase konečně zabrat a naplno bodovat. Věřím, že zkušenost celku Lillestrom se projeví a tři body za vítězství pomůžou domácím odpoutat se ze dna tabulky.
eurotiper
Nancy - Le MansTip: 1Kurs: 1.85Vklad: 7/10Jedním ze šlágrů 34. kola francouzské ligy bude zápas mezi čtvrtým Nancy a sedmým Le Mans. Nancy je jediným týmem, který doma ještě neprohrál. Ze 16 zápasů jich dvanáct vyhrál a jen čtyřikrát remizoval. Stále má reálnou šanci na účast v Lize mistrů, proto bude jeho motivace dvojnásobná. Le Mans se venku příliš nedaří a pro Nancy by neměl být nezdolatelnou překážkou.
Emmen - VeendamTip: 1Kurs: 1.80Vklad: 6/10Druhá holandská liga má na programu poslední, 38. kolo. V něm se bude bojovat o přímý postup do vyšší soutěže mezi Volendamem a Waalwijkem, ve hře je ale i účast v baráži. Šanci zahrát si v nadstavbové části má i Emmen. K tomu ale potřebuje zvítězit proti Veendamu a čekat na zakopnutí Deventeru. Hostům už v tomto utkání o nic nejde, proto by měl emmen potvrdit příznivou vzájemnou bilanci a získat potřebné tři body.
Parma - NeapolTip: 1Kurs: 1.60Vklad: 7/10V italské Serii A se začíná vyostřovat boj o záchranu. Parmu dělí od pásma sestupu jediný bod a v zápase s Neapolí potřebuje nutně vyhrát. Neapol je týmem, který je sice doma silný, ale venku patří s 10 prohrami ze 16 zápasů mezi nejslabší v lize. Už loni se tato mužstva střetla v italském poháru a Parmě se podařilo doma vyhrát 3:1, něco podobného očekávám i nyní.