Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 56. kolo

16. května 2008 10:09

Gól Dortmundu na konci zápasu s Bielefeldem stál Eurotipera stoprocentní úspěšnost v minulém kole Duelu expertů. I tak se ale svému soupeři přiblížil na dostřel. Předstihne ho už tento víkend? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 55. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Cr. Palace - Bristol City
Leeds - Carlisle
Bordeaus - Sochaux
1
1
1
1.80
1.78
1.45
9/10
9/10
10/10
1:2
1:2
2:0
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 1431
Celkem výhra: 1444.68
Úspěšnost: 101.0%

eurotiper - 55. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Bordeaux - Sochaux
Osasuna - Real Murcia
Bielefeld - Dortmund
1
1
1
1.50
1.55
2.10
9/10
9/10
8/10
2:0
2:1
2:2
ok
ok
ko
Celkem vsazeno: 1138
Celkem výhra: 1144.88
Úspěšnost: 100.6%

56. kolo

volnasek

Catania - AS Řím
Tip: 2
Kurs: 1.83
Vklad: 9/10

Velké drama se odehraje v posledním kole Serie A. Vrcholit bude jak souboj o titul mezi Interem Milán a AS Řím, tak i o setrvání v lize. AS Řím zavítá na horkou půdu celku Catania a bude mít o něco těžší pozici než Inter, který nastoupí v Parmě. Ztrácí na lídra z Milána bod a nesmí spoléhat na jeho neúspěch. Domácí Catania, která ještě může sestoupit, bude svému soupeři těžkým soupeřem a bude chtít bodovat, aby ji Parma v případě vítězství neodsunula do druhé ligy. Hosté z Říma však půjdou také za plným  bodovým ziskem, který by jim zajistil titul v případě, že lídr z Milána V Parmě klopýtne. Věřím, že hosté z Říma v Catanii vyhrají a budou čekat na výsledek v Parmě a zda titul získají, nebo ne.

Dallas - Los Angeles
Tip: 1
Kurs: 2.00
Vklad: 9/10

V Západní konferenci americké fotbalové ligy se o víkendu odehraje zajímavý duel mezi celky Dallasu a Los Angeles. Domácí budou chtít bodově dostihnout Colorado, které odskočilo po výhře 2:0 na Salt Lake na 3 body, a tak půjdou za vítězstvím. Na hosty navíc umí zahrát, o čemž svědčí i vzájemná bilance, kdy v domácím prostředí za poslední dvě sezóny hostům nedarovali ani bod. Věřím tedy, že tradici  neporuší a získají opět plný bodový zisk.

A. Lustenau - Bad Aussee
Tip: 1
Kurs: 1.41
Vklad: 10/10

Druhá švýcarská liga pokračuje svým 33. kolem a v něm zavítá již jistý sestupující celek Bad Aussee na půdu čtvrté Austrie Lustenau. Nedá se očekávat, že by hosté nějak urputně bojovali, protože jsou nejspíš smířeni se sestupem, i když dokážou potrápit i favority. Domácí Austria je však podle mě jednoznačným favoritem a dovede tento duel do vítězného konce. Navíc naplno nebodovala již čtyři kola, a tak se dá čekat, že plný bodový zisk proti outsiderovi konečně získá.


eurotiper

Xerez - Castellon CD
Tip: 1
Kurs: 2.30
Vklad: 9/10

Až v posledním kole druhé španělské ligy se rozhodne o sestupujících. Ohrožených je sedm týmů a z nich se zachrání jen tři. Mezi nimi by chtěli být i Xerez, ale k tomu potřebuje získat v zápase s pátým Castellonem tři body. Xerez patří v posledních kolech mezi nejlepší týmy a hlavně doma, kde tahá sérii pěti vítězných zápasů. Ve vzájemné bilanci těchto mužstev platí v posledních letech pořekadlo "Můj dům, můj hrad" a když Castellonu už prakticky o nic nejde, mělo by se naplnit i nyní.

Norimberk - Schalke
Tip: 1
Kurs: 2.65
Vklad: 7/10

Norimberk čeká v posledním kole německé bundesligy existenční zápas proti silnému Schalke. K záchraně potřebuje zvítězit a doufat, že Stuttgart potvrdí roli favorita v souboji s Bielefeldem a nedovolí mu získat ani jeden bod. Navzdory tomu, že se Norimberku v soubojích se Schalke nedaří věřím v jeho vítězství. Rozhodujícím faktorem může být výhoda domácího prostředí a fakt, že Norimberk doma už 10 zápasů neprohrál.

Nancy - Rennes
Tip: 1
Kurs: 1.90
Vklad: 8/10

Nancy odehrálo vynikající sezonu a zůstává mu udělat už jen poslední krok, který ale často bývá nejtěžší. Vítězstvím nad Rennes by si zabezpečilo účast v předkole Ligy mistrů. Nancy svého soupeře v této sezoně už porazilo na jeho vlastním hřišti a doma, kde jako jediný tým letos ještě neprohrálo, by tuto výhru mělo zopakovat.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení