Rubriky:

Sázení

Hradec i Fulnek bojují o postup

18. května 2008 12:56

Bohemians 1905 sice z Gambrinus ligy sestoupili, ale v příští sezoně je s největší pravděpodobností nahradí střížkovská Bohemka. O druhém postupujícím zatím není zdaleka rozhodnuto, jelikož šanci má stále hned několik týmů. O elitu se perou mimo jiné hradečtí Votroci, kteří dnes přivítají rovněž ambiciózní Fulnek.

 

reprofoto

Hradec momentálně ztrácí na druhou Opavu čtyři body, Fulnek je na tom dokonce lépe, když mu na postupovou příčku chybí body dva. Už z tohoto pohledu dnes nečeká domácí Votroky jednoduchý duel, ve kterém chtějí napravit 14 dní staré domácí zaváhání s Příbramí. Naději na postup si však před týdnem udrželi remízou na hřišti Slovácka.

Dnes potkají svěřenci Pavla Malury dalšího ze skupiny silných soupeřů. „Jedná se o kvalitního soupeře, v jehož kádru je plno hráčů s ligovými zkušenostmi. Jejich styl hry může být dobrou pozvánkou pro diváky. Nejsou to žádní betonáři, hrají ofenzivní fotbal,“ popsal tým Fulneku hradecký kouč, který se musí obejít bez zraněných Schulmeistra s Riegelem a také vykartovaného Pospíšila.

Fulnek je jistě zajímavé mužstvo. Loni totiž dokázalo postoupit a už letos hraje o postup mezi českou elitu. Kvalitní výsledky mají hráči z města s pouhými šesti tisícovkami obyvatel především na domácím stadionu, kde v probíhající sezoně dokonce neprohráli a celkově lepší mužstvo před vlastními fanoušky není. Tento fakt Fulnečtí jasně potvrdili minulý týden domácí výhrou s Jihlavou.

Hradec jako jeden z mála dokázal na podzim ve Fulneku neprohrát a věříte-li, že si dnes připíše do tabulky ještě o dva body více, pak si vsaďte na jeho vítězství s kursem 1.85. Remízu bookmakeři ohodnotili kursem 3.20 a vítězství hostů 3.85.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení