Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 58. kolo

30. května 2008 17:55

Plný zásah si před týdnem připsal Volnasek, který v Duelu expertů trefil přesně všechny tři zápasy. Jeho soupeři se tak nedařilo, a tak se rozdíl mezi nimi znovu zvětšil. Oplatí mu to Eurotiper tento víkend? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 57. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Hafnarfjordur - KR Reykjavik
Stabaek - Aalesund
Dallas - Salt Lake
1
1
1
1.58
1.40
1.83
10/10
10/10
9/10
2:0
2:1
2:1
ok
ok
ok
Celkem vsazeno: 1488
Celkem výhra: 1505.05
Úspěšnost: 101.1%

eurotiper - 57. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Stavanger - Brann Bergen
Lillestrom - Hamar Kam
Stabaek - Aalesund
1
1
1
2.25
1.65
1.40
7/10
8/10
9/10
1:2
0:0
2:1
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 1186
Celkem výhra: 1178.18
Úspěšnost: 99.3%

58. kolo

volnasek

Gijon - Cordoba
Tip: 1
Kurs: 1.61
Vklad: 10/10

Tři kola před koncem druhé španělské ligy vrcholí jak boje o postup mezi elitu, tak i o udržení. Takovým duelem bude jistě souboj Sportingu Gijon, aspiranta na postup, a celku Cordoby, která se popere o setrvání ve 2. lize. Domácí po dlouhé době touží po návratu do nejvyšší soutěže a mají reálnou šanci, jenže musí doma bezpodmínečně naplno bodovat. Hosté k záchraně udělali rázný krok třemi vítězstvími v řadě (porazili dokonce v minulém kole i lídra tabulky Numancii 3:2) a hodil by se jim i nějaký ten bodík z půdy Sportingu, ale tak snadné to mít nebudou. Věřím jednoznačně domácím, že toto utkání dovedou do vítězného konce a získají velice důležité tři body.

Opava - Hlučín
Tip: 1
Kurs: 1.54
Vklad: 10/10

Předposlední kolo naší druhé ligy přinese souboj Opavy , která má velikou šanci na postup, a celku Hlučína, který je na tom právě naopak. Domácí po prohře na vlastní půdě s HFK Olomouc 1:2 nahradili ztrátu povinným vítězstvím 1:0 v poslední Krči, a tak si zachovali naději na postup. V tomto utkání však musí získat tři body, pokud tedy myslí vážně na postup, protože konkurence je veliká. Podle mě hosté, kteří již šest kol naplno nebodovali, nemají velkou šanci v Opavě uspět, toto utkaní je pro mě víc než jasná 1!

Brann Bergen - Molde
Tip: 1
Kurs: 1.54
Vklad: 10/10

V 1. norské lize přivítá na svém hřišti stále lepšící se Brann Bergen celek ze spodní poloviny tabulky Molde. Domácí jsou na vlastní půdě zatím k neporažení a zlepšili svou slabší bilanci i na cizích hřištích výhrou 2:1 nad silným Stavangerem v minulém kole. Hosté patří svou houževnatou obranou a slabším útokem k celkům, které jsou remízové a úspěchem pro ně by byl opět bod z hřiště Bergenu. Na domácí to však podle mě stačit nebude, protože kvalita obou celků je rozdílná. Brann se podle mě v domácím prostředí opět prosadí a připíše si další tři body.


eurotiper

Xerez - Ejido
Tip: 1
Kurs: 1.70
Důvěra: 8/10

Ve 40. kole druhé španělské ligy nastoupí 19. Xerez proti poslednímu Ejidu. Domácí jsou navzdory výborné formě z posledních kol stále v pásmu sestupu. Doma jsou momentálně téměř neporaziteln, už šest zápasů v řadě vyhráli a v tomto kole přivítají Ejido, které je se ziskem 9 bodů venku suverénně poslední. Ve prospěch Xerezu mluví i vzájemná bilance, takže zisk potřebných tří bodů by měl být povinností.

Brann Bergen - Molde
Tip: 1
Kurs: 1.55
Důvěra: 8/10

V rozbíhající se norské lize je na programu konfrontace mistra s nováčkem. Brann Bergen se po slabším úvodu dostává do formy a momentálně mu patří už 4. místo. Nováček z Molde je 11. se ziskem pouhých sedmi bodů navzdory tomu, že odehrál vyrovnané zápasy a vždy prohrál maximálně o jeden gól. V Bergenu ale nezískal žádný bod už šest let a neočekávám, že by se mu to při současné formě obou týmů mělo podařit právě teď.

Ravenna - Cesena
Tip: 1
Kurs: 2.00
Důvěra: 8/10

Až v posledním kole italské Serie B se definitivně rozhodne o postupujících i sestupujících. Domácí Ravenna by si výhrou nad Cesenou a případnutím zakopnutím Avellina se silnou Brescií mohla vybojovat alespoň baráž o záchranu. Hosté z Ceseny jsou poslední a venku získali jen čtyři body za tři podzimní a jednu jarní remízu. Proto by pro Ravennu nemuseli být nezdolatelnou překážkou.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení