Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 68. kolo

8. srpna 2008 10:12

Bezchybné kolo Duelu expertů má za sebou Eurotiper, který má znovu namířeno do kladných čísel. Přiblíží se svému soupeři už v tomto kole? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 67. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Ostrava - Kladno
Odense BK - Aarhus GF
San Jose - Los Angeles
1
1
2
1.35
1.50
2.30
10/10
10/10
9/10
1:0
3:1
3:2
ok
ok
ko
Celkem vsazeno: 1774
Celkem výhra: 1854.40
Úspěšnost: 104.5%

eurotiper - 67. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Kalmar FF - AIK
Košice - Dubnica
1
1
2.05
1.55
8/10
9/10
3:2
3:1
ok
ok
Celkem vsazeno: 1390
Celkem výhra: 1347.64
Úspěšnost: 97.0%

68. kolo

volnasek

Jablonec - Ostrava
Tip: 0
Kurs: 2.80
Vklad: 9/10

Naše nejvyšší liga vstupuje do svého 2. kola a v něm bude patřit k nejzajímavějším duelům utkání Jablonce s Ostravou. Oba celky v úvodním kole vyhráli - Baník doma 1:0 s Kladnem a Jablonec dokonce ve Zlíně stejným skóre. Dá se proto očekávat souboj, ve kterém obě mužstva budou chtít získat plný bodový zisk. Hosté se netají svými mistrovskými ambicemi, a tak budou chtít na půdě svého soupeře opět uspět, což se jim zatím daří: neprohráli s ním již tři sezóny! Domáci budou chtít tuto nepříznivou vzájemnou bilanci konečně změnit, ale se silným Baníkem podle mě tradičně neuspějí a darují mu bod.

Midtjylland - Odense
Tip: 1
Kurs: 2.35
Vklad: 9/10

I 4. kolo dánské ligy přinese jeden atraktivní duel, v němž lídr soutěže - celek Odense - zavítá na půdu třetího Midtjyllandu. Oba celky jsou po třech kolech zatím bez prohry a patří vlastně ke špičce dánské ligy již několik sezón. Určitě proto půjde o velkou přestiž a nikdo z obou soupeřů nebude chtít prohrát. Já však dávám větší šance domácím, kteří na Odense umí zahrát. V loňské sezóně ho porazili ve všech třech zápasech (doma 2:1 a 3:1, venku 1:0), a tak věřím, že ani v tomto utkání tomu nebude jinak. A pěkný kurs 2.35 na jejich vítězství stojí za úvahu.

Aalborg - Esbjerg
Tip: 1
Kurs: 1.77
Vklad: 10/10

Další utkání 4. kola dánské ligy je pro mě zajímavé zejména z pohledu domácích. Aalborg, loňský mistr, nezačal letošní sezónu nijak oslnivě a ve třech utkáních získal pouhé 3 body. Je to dáno nejspíš tím,
že se soustředil na Ligu mistrů, v níž postoupil přes celek Modriča velice přesvědčivě do další fáze. Tento postup jim určitě dodá více sebevědomí i v domácí lize a proti zatím nevýrazným hostům se to konečně projeví. Věřím tedy, že Aalborg na vlastní půdě i v lize konečně naplno zabere a potěší své fanoušky první domácí výhrou.


Eurotiper

Sion - Bellinzona
Tip: 1
Kurs: 1.55
Důvěra: 8/10

Ve Švýcarsku jsou odehrána úvodní čtyři kola. Sion v nich nasbíral za domácí výhry nad favorizovanými Young Boys Bern a Basilejí, čímž potvrdil, že doma bude jen těžko k poražení. V následujícím kole přivítá nováčka Bellinzonu, která zatím získala jen dva body za domácí remízy. Hosté mají navíc nabitý program, ve středu předehrávali ligový zápas s Aarau a příští čtvrtek se představí na Ukrajině ve druhém předkole Poháru UEFA.

Lahti - KuPS
Tip: 1
Kurs: 1.55
Důvěra: 8/10

Ve finské lize je o víkendu na programu 17. kolo. Čelo tabulky je velmi vyrovnané, momentálně třetí Lahti ztrácí na vedoucí Inter Turku jen 3 body, což mu dává šanci bojovat o titul. Proti momentálně předposlednímu KuPS může prodloužit sérii vítězných zápasů na tři. Ve prospěch Lahti mluví i výborná vzájemná bilance: z posledních 5 zápasů KuPS čtyřikrát vyhrálo a jen jednou se zrodila remíza.

Jaro - MyPa
Tip: 2
Kurs: 2.00
Důvěra: 7/10

Dalším z aspirantů na přední umístění ve finské lize je MyPa, která se v posledních kolech velmi nedařilo. Právě proti týmu Jaro má ideální šanci vrátit se do vítězných kolejí. Jaro v lize táhne sérii čtyř porážek a ve vzájemných soubojích s MyPa už pětkrát za sebou prohrálo. I proto v tomto zápase očekávám výhru hostů.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení