Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 69. kolo

15. srpna 2008 10:13

Po jednom zápase trefili minulý týden oba soutěžící v Duelu expertů. Eurotiper tak na Volnaska stále ztrácí. Přiblíží se mu tento víkend? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 68. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Jablonec - Ostrava
Midtjylland - Odense
Aalborg - Esbjerg
0
1
1
2.80
2.35
1.77
9/10
9/10
10/10
2:1
4:0
1:1
ko
ok
ko
Celkem vsazeno: 1802
Celkem výhra: 1875.55
Úspěšnost: 104.1%

eurotiper - 68. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Sion - Bellinzona
Lahti - KuPS
Jaro - MyPa
1
1
2
1.55
1.55
2.00
8/10
8/10
7/10
0:2
8:1
2:1
ko
ok
ko
Celkem vsazeno: 1413
Celkem výhra: 1360.04
Úspěšnost: 96.3%

69. kolo

volnasek

Norwich - Blackpool
Tip: 2
Kurs: 3.91
Vklad: 8/10

Tipy na tento víkend jsem se odhodlal zaměřit na překvapivé výsledky, ke kterým by podle mě mohlo reálně dojít. První zápas jsem vybral z 2. anglické ligy, kde se ve druhém kole utkají Norwich a Blackpool. Oba celky nezačaly letošní sezónu dobře a svůj úvodní zápas prohrály - Norwich v Coventry 0:2 a Blackpool doma s Bristolem City 0:1, když dostal jedinou branku v poslední minutě zápasu. Navíc oba týmy shodně vypadly i v 1. kole ligového poháru, když byly překvapivě vyřazeny mužstvy z nižších lig. V tomto duelu bych tedy vsadil na hostující celek, protože věřím na zachování tradice vzájemného zápasu, kdy loni Blackpool na půdě Norwiche vyhrál 2:1. Kdo se tedy nebojí trošku riskovat a rád si vsadí na překvapení, může toto utkání s pěkným kursem 3.91 zařadit do svých sázek.

Aachen - Wehen
Tip: 2
Kurs: 4.56
Vklad: 8/10

Je tradicí, že v Německu v úvodních zápasech 2.ligy nebývá nouze o překvapivé výsledky. K jednomu z nich by mohlo dojít právě v utkání celků Aachen a Wehen. Domácí mají již prvoligové zkušenosti a rádi by se vrátli mezi elitu. Nyní jsou jistě favoritem, ale na hosty to nějak neumí. V loňské sezóně prohráli oba zápasy se svým soupeřem (2:3 doma a dokonce 0:3 na jeho půdě) a já předpokládám, že komplex špatné vzájemné bilance ovlivní i tento duel. Hosté jsou totiž dost nevyzpytatelným celkem, který dokáže venku překvapit ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. A tak tomu bude i v tomto zápase.

Toulouse - Le Havre
Tip: 2
Kurs: 3.63
Vklad: 8/10

Minulý víkend se rozběhla i nejvyšší francouzská liga a hned na úvod dva ze tří nováčků zabodovali naplno. Jedním z nich byl i celek Le Havre, který dokázal doma porazit silné mužstvo z Nice 1:0. Teď zavítá na půdu Toulouse, který se loni v lize zachránil na poslední chvíli a který v domácím prostředí patřil k remízovým králům (11 remíz). Dá se předpokládat, že hosté i ve svém druhém zápase budou chtít opět uspět, protože postup mezi elitu a setrvání v ní bude jistě jejich prioritou, a tak každý bod bude mít cenu zlata. Domácí v 1. kole prohráli 0:3 na hřišti největšího favority ligy Lyonu a tato porážka na úvod jim na psychice jistě nepřidala. Zato hosté vstoupili do ligy již výše zmíněným vítězstvím a věřím, že nováčkovský elán se prosadí i teď proti Toulouse.


Eurotiper

Hammarby - GAIS
Tip: 1
Kurs: 1.70
Důvěra: 8/10

Ve švédské lize se odehrálo už 18 kol a boj o přední příčky se začíná tradičně přiostřovat. Aktuálně čtvrté Hammarby ztrácí na vedoucí Kalmar 8 bodů a v tomto kole přivítá 9. GAIS Goteborg. Domácí táhnou sérii deseti zápasů bez porážky, což svědčí o jejich výborné formě. Hostům se naopak příliš nedaří a venku v této sezoně ještě nezvítězili. I vzhledem k tomu, že se Hammarby v domácích soubojích s GAIS v posledních sezonách dařilo, očekávám výhru domácích.

Moss - Sogndal
Tip: 1
Kurs: 2.00
Důvěra: 7/10

V 19. kole druhé norské ligy je na programu také souboj tabulkových sousedů. Momentálně 6. Moss hostí o jednu příčku a jeden bod horší Sogndal. Domácí po nevýrazném období zaznamenali v posledních dvou zápasech přesvědčivé výhry, venku proti Hodd a Kongsvingeru. Potvrzení formy a natáhnutí vítězné série se očekává i doma v souboji se Sogndalem, s nímž si loni poradili 2:1.

Schaffhausen - La Chaux-De-Fonds
Tip: 1
Kurs: 1.40
Důvěra: 9/10

Už první tři kola 2. švýcarské ligy naznačila, že o postup do nejvyšší soutěže se popere víc mužstev. Mezi ně by měl patřit i Schaffhausen, který sice v prvním kole prohrál na půdě Biel-Bienne, ale potom už zaznamenal dvě vítězství nad Locarnem a Servette. V tomto kole přivítá nevýrazný La Chaux-De-Fonds, který je stále bez bodu se skóre 0:7, a tak očekávám jednoznačné vítězství domácích.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení