Rubriky:

Sázení

Chelsea začne sezonu před domácími fanoušky

17. srpna 2008 10:53

Anglická Premier league sice včera odstartovala, ale dva nejlepší celky loňské sezony se představí až dnes. Jako první se o body popere londýnská Chelsea, která hostí tradičně nepříjemný Portsmouth.

Chelsea loni zažila velmi dobrou sezonu, ale nakonec neskutečně krutou. Do posledních kol totiž bojovala o titul Premier league, ale stejně jako po neúspěšném finálovém rozstřelu v Lize mistrů se nakonec radoval Manchester United. V takovém klubu jakým jsou Blues se však počítají trofeje a jejich absenci odnesl trenér Avram Grant, jehož na lavičce nahradil zkušený Luiz Felipe Scolari.

Bývalý kouč portugalské reprezentace si sebou přivedl Joseho Bosingwu a Deca. Oba si dnes s největší pravděpodobností odbudou premiéru v dresu Blues a hrát by měl i Nicolas Anelka, jelikož Andrej Ševčenko s Didierem Drogbou jsou zranění a Salomon Kalou reprezentuje svou zemi na Olympijských hrách.

„Anelka vypadal dobře na tréninku a bude hrát na hrotu. Hrál velmi dobře v přátelských zápasech, ale je velmi tichý. Když mu řeknete „dobrý den“, on vám odpoví „dobrý den“, ale když nemusí, neřekne nic. Potřebujeme mu dát impuls - říci mu - koukej Anelko, jsi dobrý. Může to být pro nás klíčový hráč,“ myslí si kouč Scolari, který měl vždy na hráče velmi dobrý čuch.

Portsmouth nebude pro Chelsea určitě snadným soupeřem, což dokazují poslední sezony, kdy patřil do lepší poloviny tabulky Premier league. Letos navíc poměrně slušně posílil svůj kádr, když charismatický Harry Redknapp přivedl do Fratton Parku Petera Crouche, Younese Kaboula a Jerome Thomase. Mužstvo naopak opustil důležitý muž poslední sezony Pedro Mendes, který zamířil do Rangers.

V dnešním zápase se navíc neobjeví ani zranění Sean Davis, Glen Little, Noe Pamarot, David Nugent a Linvoy Primus. Fit je naopak už forvard Kanu, ale zápas s největší pravděpodobností začne jen na lavičce náhradníků.

Papírovým favoritem utkání je jednoznačně domácí Chelsea, na kterou si můžete vsadit s kursem 1.30. Na remízu vypsali bookmakeři společnosti bwin kurs 4.75. Ten kdo věří v překvapení, může si vsadit na Portsmouth, jehož výhra je oceněna kursem 8.25. Na koho si vsadíte, se můžete rozhodnout klidně až v průběhu zápasu a to díky live sázkám, které rovněž najdete u společnosti bwin.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení