Rubriky:

Sázení

Anglie má Chorvatsku co vracet

10. září 2008 14:50

Je tomu několik měsíců, co Anglii stačil v závěrečném duelu kvalifikace o Euro k postupu bod s Chorvatskem. Reprezentace Albionu však ani ten ve Wembley neuhrála a díky tomu chyběla na šampionátu, které hostilo Rakousko se Švýcarskem. V kvalifikace na MS se tito velcí rivalové potkají znovu a první vzájemný zápas sehrají už dnes v Záhřebu.

Na už zmíněnou, šokující porážku 2:3 s Chorvatskem angličtí fanoušci jistě do smrti nezapomenou, ale celkově se v poslední době Angličanům na zeleném trávníku nedařilo. Následky však na sebe nenechaly dlouho čekat. Místo trenéra zaujal po neúspěšném Stevu McClarenovi italský stratég Fabio Capello, který se snaží v týmu nastolit nové pořádky. Již po nástupu do své funkce například vzkázal ikoně týmu Davidu Beckhamovi, že pokud nebude ve 100% formě, na reprezentaci může zapomenout.

Nicméně v přípravném zápase proti České republice se Beckham na hřišti objevil a stejně tak tomu bylo i v sobotu v Andoře, kde Anglie zvítězila 2:0, když obě branky vsítil Joe Cole. Uhrát dobrý výsledek by jistě chtěli i dnes v Záhřebu, kam přijíždějí s chutí po odplatě. „Něco jim dlužíme,“ řekl jasně kapitán Albionu John Terry. „Pamatuji si, jak jsme se v šatně ve Wembley tu noc po prohře cítili. Ty pocity nás musí hnát dopředu, ve fotbale musíte proměnit negativa v pozitiva,“ dodává Joe Cole, který by se jistě rád trefil i do sítě Chorvatů.

Proti však rozhodně jsou Chorvaté, kteří na uplynulém Mistrovství Evropy porazili například finalisty z Německa, ale ve vyřazovací fázi nešťastně podlehli už ve čtvrtfinále Turecku. Jihoevropané působili velmi dobrým dojmem a takový konec si v Rakousku a Švýcarsku určitě nezasloužili.

Kouč Slaven Bilič si na poslední měření sil s Anglií jistě velmi dobře pamatuje. „Očekávám lepší Anglii, ale také my jsme v lepší kondici. Angličané sice nijak neexcelovali proti Andoře, ale pořád mají skvělé individuality,“ konstatoval chorvatský trenér, který se stejně jako v posledních zápasech jeho týmu musí obejít bez kanonýra Eduarda Da Silvy.

Myslím, že se můžeme těšit na skvělé utkání, které se pro vás může stát ještě atraktivnějším v případě sázky na jednoho z rivalů. Podle bookmakerů společnosti bwin má utkání mírného favorita v mužstvu domácích, když na něj vypsali kurs 2.35. Remízu ocenili hodnotou 3.15. Myslíte si, že Anglie dokáže Chorvatsko na jeho hřišti porazit? Jestliže ano, poté využijte kursu 2.80.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení