Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 89. kolo

2. ledna 2009 14:20

Když před týdnem Volnasek nevsadil v Duelu expertů své oblíbené remízy, dva ze tří tipovaných zápasů nerozhodným výsledkem skončily. Tentokrát změnil taktiku a mezi jeho tipy znovu najdete dvě "plichty". Pomohou mu k lepšímu výsledku než minulý víkend? Sledujte Duel expertů!

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 88. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Lincoln - Bradford
Cambridge - Histon
Manch. City - Hull
2
1
1
2.69
2.20
1.85
8/10
8/10
8/10
0:0
2:2
5:1
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 2307
Celkem výhra: 2403.83
Úspěšnost: 104.2%

eurotiper - 88. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Hibernian - Kilmarnock
Hull - Aston Villa
Heracles - Graafschap
1
2
1
1.80
2.40
1.75
8/10
7/10
8/10
2:4
0:1
0:0
ko
ok
ko
Celkem vsazeno: 1868
Celkem výhra: 1796.55
Úspěšnost: 96.2%

89. kolo

volnasek

Falkirk - Kilmarnock
Tip: 0
Kurs: 3.10
Vklad: 8/10

Skotská nejvyšší liga pokračuje bez přestávky a v jejím 21. kole přivítá Falkirk na svém hřišti Kilmarnock. Domácí, kteří jsou těsně nad sestupovým místem, potřebují v tomto duelu bodovat, jinak by je čekaly značné starosti. V prvním vzájemném zápase ligy dokázali na půdě Kilmarnocku vyhrát 2:1, a tak se pokusí zvítězit i nyní. Nebudou to mít ale jednoduché, protože hosté budou chtít první porážku odčinit a odvézt si nějaký ten bod. Věřím tedy více Kilmarnocku, že uhraje remízu a tím neporuší tradici plichtových výsledků na hřišti svého hostitele.

FC Dundee - Dunfermline
Tip: 0
Kurs: 3.20
Vklad: 7/10

Ve 2. skotské lize zavítá Dunfermline, jeden z aspirantů na postup mezi elitu, na půdu celku FC Dundee. Domácí letos nepředvádí výkony, které je loni řadily do vedoucích pozic. Nyní jsou v dolní polovině tabulky, a tak každý bodík potřebují. Zato hosté stíhají vedoucí St. Johnstone a potřebují bodovat také, pokud myslí na postup. Všechny vzájemné utkání těchto celků za poslední dvě sezóny skončily na hřišti FC Dundee remízou a ani nyní nečekám jiný výsledek než spravedlivou dělbu bodů.

Stranraer - Ayr
Tip: 2
Kurs: 1.63
Vklad: 9/10

Ve 3. skotské lize je Stranraer zatím beznadějně poslední s pouhými deseti body na svém kontě. To hosté míří zřejmě vysoko, o čemž svědčí jejich druhá pozice a šance na postup do druhé ligy. V tomto ročníku Ayr porazil svého soupeře 3:2 na domácí půdě a 3:1 na hřišti Stranraeru. Podle mého názoru je i v tomto duelu favoritem a měl by svého soupeře porazit bez větších problémů.


Eurotiper

Bilbao - Espanyol
Tip: 1
Kurs: 1.85
Vklad: 8/10

Španělská Primera Divisioin pokračuje po krátké přestávce 17. kolem. V něm na sebe narazí dva týmy, které hrály v závěru minulého roku v podstatně rozdílné formě. Zatímco domácí Bilbao vyhrálo tři z posledních čtyř zápasů a body ztratilo jen po remíze v Santanderu, hostující Espanyol se výrazně trápil. Už sedm kol nezažil pocit vítězství a získal v nich jen jediný bod. Většinu zápasů prohrál jen těsně o gól a podobně o jeden gól uspěli domácí i v předešlých sezonách ve vzájemných duelech těchto dvou klubů. Vzhledem k tomu očekávám vyrovnaný zápas s úspěšným koncem pro Bilbao.

Malaga - Gijon
Tip: 1
Kurs: 1.95
Vklad: 6/10

V dalším zápase 17. kola španělské ligy přivítá devátá Malaga o dvě příčky a jeden bod horší Gijon. Malaga vstoupila do sezony velmi špatně, po čty řech kolech měla na kontě jediný bod. Potom ale došlo k výraznému obratu a postupu v tabulce. Od pátého kola ztratila doma body jen po prohře s Barcelonou a remíze s Villarealem, v ostatních čtyřech utkáních už bodovala naplno. Gijon podává v dosavadním průběhu sezony kolísavé výkony, sérii výher zase střídají prohry, kterých zaznamenal už devět - nejvíc v lize. Malaga navíc umí na Gijon zahrát, o čemž svědčí tři výhry z posledních čtyř vzájemných zápasů.

St. Mirren - Motherwell
Tip: 1
Kurs: 2.10
Vklad: 7/10

Ve 21. kole skotské ligy je na programu duel tabulkových sousedů mezi osmým St. Mirren a devátým celkem Motherwell. Domácí mají relativně klidný náskok sedmi bodů nad pásmem sestupu, ale ještě před měsícem to vypadalo úplně jinak. Tehdy byl St. Mirren na úplném dně tabulky s dvoubodovou ztrátou na předposlední Hamilton. Sérií čtyř vítězství nad týmy z horší poloviny tabulky se ovšem propracoval až na aktuální osmé místo. Motherwell také patří do této kategorie týmů a hlavně venku je velmi slabý - v devíti zápasech si připsal sedm porážek. Při současné formě obou týmů a velké výhodě domácího prostředí v takovýchto těžkých zápasech by se mělo urodit vítězství St. Mirrenu.

Zrušit


Časová osa: Sázení