Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 92. kolo

23. ledna 2009 14:31

Ačkoli před týdnem Volnasek netrefil tipovanou remízu, zůstávají nerozhodné výsledky hlavním důvodem jeho slušné úspěšnosti. Není divu, že tento víkend vyrukoval v souboji s Eurotiperem s dalšími třemi nerozhodnými výsledky. Povede si tentokrát lépe? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 91. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Salamanca - Real Murcia
Stirling A. - Ayr Utd.
Elgin - Cowdenbeath
1
0
2
1.70
3.30
1.45
8/10
7/10
10/10
2:3
2:0
1:1
ko
ko
ko
Celkem vsazeno: 2368
Celkem výhra: 2491.73
Úspěšnost: 105.2%

eurotiper - 91. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Tottenham - Portsmouth
St Etienne - Le Mans
Hamilton - Inverness
1
1
1
1.80
2.00
2.10
8/10
7/10
8/10
1:1
1:1
1:0
ko
ko
ok
Celkem vsazeno: 1928
Celkem výhra: 1850.90
Úspěšnost: 96.0%

92. kolo

Volnasek

Hercules - Salamanca
Tip: 0
Kurs: 2.90
Vklad: 7/10

K nejzajímavějším zápasům 21. kola druhé španělské ligy bude jistě patřit duel čtvrtého Hérculesu se šestou Salamankou. Oba celky mají stejný počet 32 bodů a na přímé postupové pozice mezi elitu ztrácí pouhý bod. A právě z tohoto důvodu budou chtít získat důležité tři body oba soupeři. Ve čtyřech vzájemných zápasech se zrodila 3x remíza a já proto očekávám, že smírně se rozejdou oba celky i v tomto utkání.

G. Vicente - Olhao
Tip: 0
Kurs: 2.85
Vklad: 7/10

Z 2. portugalské ligy jsem vybral podle mě nejatraktivnější duel, který se odehraje mezi celky G. Vicente a Olhao. Domácí, kteří jsou zatím na 4. pozici, již mají prvoligové zkušenosti, což by mohlo být jistou výhodou, ale Olhao lehkým soupeřem nebude. Hosté se totiž překvapivě usadili na vedoucí pozici s náskokem 4 bodů před druhou S. Clarou a jistě pomýšlejí na postup do ligy nejvyšší. I proto každý bod zejména z cizích hřišť pro ně bude důležitý. G. Vicente zatím doma ještě neprohrálo (3-4-0) a tuto výbornou bilanci si bude chtít udržet i nadále. Já věřím tradici, že tento zápas skončí opět smírně jako všechna čtyři vzájemná utkání těchto soupeřů za poslední dvě sezony.

Estoril - Aves
Tip: 0
Kurs: 2.80
Vklad: 7/10

Duel Estoril versus Aves bude patřit také k zajímavým zápasům 15. kola druhé portugalské ligy. Domácí rovněž patří k týmům, které na vlastní půdě ještě neokusily trpkost porážky a v tomto trendu budou chtít jistě pokračovat. Na výhru sedmého Estorilu to však nevidím, protože se svým soupeřem mají doma jen remízovou bilanci. Navíc hosté nabrali v posledních čtyřech zápasech formu a ze spodní poloviny tabulky se dostali až na 6. místo. Očekávám proto vyrovnaný souboj, který podle mého názoru skončí spravedlivou dělbou bodů.


Eurotiper

Blackburn - Bolton
Tip: 1
Kurs: 1.95
Vklad: 8/10

V Anglii se po přestávce odehrají dvě kola v jednom týdnu. V tom prvním je na programu zajímavý souboj mezi 17. Blackburnem a 13. Boltonem. Oba týmy jsou namočené do bolů o záchranu, Blackburn dokonce dělí od posledního místa jen příznivější skóre, proto má pro něj každý získaný bod cenu zlata. V posledních kolech zaznamenal nárůst formy, hlavně v domácím prostředí, kde ve třech zápasech vybojoval 7 bodů. Díky příznivému losu hraje opět doma, tentokrát proti Boltonu. Tomu se v současnosti vůbec nedaří, prohrál čtyřikrát v řadě a v těchto zápasech dokonce ani nevstřelil gól. V loňské sezoně byl v obou duelech úspěšnější Blackburn, v této už remizoval na půdě Boltonu 0:0, ale doma při současné formě bude o hodně silnější a měl by si připsat důležité tři body.

Manchester City - Newcastle
Tip: 1
Kurs: 1.90
Vklad: 9/10

V dalším zápase anglické Premier League hostí 11. Manchester City o tři příčky horší Newcastle. Oba týmy výrazně zaostávají za svými předsezonními ambicemi, a to hlavně domácí City, které po změně majitele výrazně posílilo mužstvo příchodem několika hvězd. Zdá se ale, že v posledních kolech se mu začalo dařit, vyhrál dva ze tří zápasů. Krize Newcastlu se naopak prohlubuje a opět přibývají prohry. Navíc v zápasech proti Manchesteru City se mu příliš nedaří, a tak se dá čekat, že si připíše další porážku.

Heracles - Twente
Tip: 2
Kurs: 1.90
Vklad: 8/10

V jednom ze zápasů 19. kola nizozemské ligy zavítá momentálně třetí Twente na půdu jedenáctého Heraclesu. Twente hraje ve vynikající formě a na lídra AZ Alkmaar ztrácí jen 7 bodů, což by nemusela být nesmazatelná ztráta. O jeho výborně formě svědčí 6 výher z posledních 7 zápasů, když body ztratil jen po bezgólové remíze s obhájcem titulu PSV. S Heraclesem vyhrál poslední tři zápasy a všechno nasvědčuje tomu, že se zrodí jeho další vítězství.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení