Rubriky:

Sázení

Oslaví Djokovič po roční v přestávce další triumf v Miami?

5. dubna 2009 17:01 - PRAHA

Po loňském výpadku může Novak Djokovič opět vyhrát turnaj v Miami. Srbský tenista triumfoval v Miami před dvěma lety, loni jej v prvním kole překvapivě vyřadil Kevin Anderson. Ve finále turnajovou trojku čeká čtvrtý nasazený Brit Andy Murray, kterého od loňského zápasu v Monaku neporazil.

Murray v Miami plní roli nasazené čtyřky a po volném losu v prvním kole postupně vyřadil Argentince Monaka, Chilana Massua, Srba Trojckého, Španěla Verdaska a v semifinále Argentince Del Potra.

Jednadvacetiletý Skot je od loňského srpna těžko k zastavení, z 63 zápasů vyhrál 56x. Letos jej dokázali porazit jen Španělé Verdasco (4. kolo Australian Open) a Nadal (finále v Indian Wells). Murray triumfoval na turnajích v Dauhá a Rotterdamu.

Turnajová trojka Djokovič v semifinále vyřadila Švýcara Federera, který čeká už půl roku na turnajové vítězství. Předtím Srb v Miami porazil kanadského kvalifikanta Dančeviče, Francouze Mathieuho, českého reprezentanta Tomáše Berdycha a Francouze Tsongu.

Rodák z Bělehradu letos vyhrál turnaj v Dubaji, do semifinále postoupil v Sydney a Marseille. Na úvodním grandslamu sezóny Australian Open jej ve čtvrtfinále vyřadil Američan Roddick, který Djokoviče porazil i ve čtvrtfinále v Indian Wells.

Oba tenisté se utkali šestkrát, čtyřikrát zvítězil Djokovič. Poslední dvě vzájemná klání ale vyhrál Murray. Srb naposledy zvítězil loni v Monaku.

Murray je podle bookmakerů Tipsportu favoritem s kursem 1,51. Pokud věříte Djokovičovi, je k dispozici kurs 2,23.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení