Rubriky:

Sázení

Live sázky: Češi s Jágrem proti Švédům!

16. dubna 2009 12:59

Czech Hockey Games dnes startují v liberecké Tipsport areně. Čeští hokejisté nastoupí na úvod čtvrtého turnaje evropské tour proti Švédsku. Na led vyjede i Jaromír Jágr, který se představí v reprezentačním dresu podruhé v sezoně.

Na gól hvězdného útočníka v dnešním zápase si můžete vsadit v kursu 2,3:1. Jágr nejspíše nastoupí v útočné formaci se svým spoluhráčem z Omsku Jakubem Klepišem (gól 3,4:1) a s Petrem Čajánkem (3,1:1). Bookmakeři Tipsportu v utkání favorizují český výběr (2 – 1,35 – 4,2 – 1,64 – 2,68).

Češi se v probíhající sezoně utkali se „třemi korunkami“ třikrát v rámci turnajů Euro Hockey Tour. Česko vyhrálo dvakrát (4:1, 6:2), Švédsko jednou (6:4). V tabulce jsou modrožlutí druzí s 13 body, česká reprezentace nasbírala o pět bodů méně a pořadí kvarteta uzavírá.

SÁZEJTE LIVE!

Měření Česka se Švédskem začne v 18:00 hodin, přímým přenosem ho odvysílá program ČT4 Sport. Lovci kursů mohou změřit síly s bookmakery při Live sázkách bez manipulačního poplatku. Nechte se vtáhnout do hry, reagujte na aktuální dění! V sobotu čekají české reprezentanty Rusové, v neděli zakončí turnaj v duelu proti Finsku.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení