Rubriky:

Sázení

Live sázky: Dva odvetné zápasy v Poháru UEFA!

16. dubna 2009 18:38

O semifinalistech Ligy mistrů se rozhodlo již v předchozích dvou dnech, dnes jsou na programu odvetná utkání čtvrtfinále Poháru UEFA. Dvě z nich vám Tipsport přináší zároveň jako možnost Live sázky, v níž můžete tradičně reagovat na průběžné dění na zeleném pažitu!

První z nich začne již v 18:45 v ukrajinském Kyjevě, kdy domácí Dynamo přivítá francouzský klub Paris SG. Z „Parku princů“ si kyjevští fotbalisté přivezli nadějný výsledek 0:0. Pokud dnes Dynamo Kyjev zvítězí, v semifinále tak může nastat varianta, že proti sobě stanou dva celky z Ukrajiny. Dobře rozehranou partii má totiž i Šachtar Doněck, který v prvním zápase porazil Marseille 2:0 i díky brance českého legionáře Tomáše Hübschmana.

Možná ještě napínavější podívaná nás však čeká až ve večerních hodinách. Hamburk se spolu s kapitánem Davidem Jarolímem představí na půdě Manchesteru City. Utkání v Německu opanoval domácí tým vítězstvím 3:1, ale ještě nemá vyhráno. Citizens jsou totiž tradičně silní zejména na domácím hřišti a německý klub tak nebude mít pozici ulehčenou. Pokud však postoupí Hamburk i Šachtar Doněck, v semifinále se mohou objevit dva zástupci českých barev.

Obě utkání vysílá přímým přenosem stanice Sport1!

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení