Rubriky:

Sázení

Sport v TV: neděle 26.4.2009

26. dubna 2009 00:01

Žádný správný sázkař se jistě neobejde bez televizního programu, a proto jsme pro vás připravili seznam nejdůležitějších televizních přenosů na neděli 26.4.2009.

 
Neděle 26.4.2009
04:55
Nova Sport
PP 2. závodu třídy 125cc MS silničních motocyklů (Motegi)
06:10
Nova Sport
PP 2. závodu třídy 250cc MS silničních motocyklů (Motegi) 
07:30
Nova PP 2. závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů (Motegi)
07:35Nova Sport
PP 2. závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů (Motegi)
09:30
Eurosport
PP Londýnského maratónu
11:15
Eurosport2
PP závodu Porsche Super Cup z Bahrajnu
11:50
ČT4 Sport
PP druhého dne utkání ženských tenisových týmů (Fed Cup 2009)
12:00
Nova Sport
PP 4. závodu FIM World Championchip v motokrosu MX2 (Valkenswaard)
13:15
Eurosport
PP závodů MS supersportů z Nizozemí
13:30
Nova
PP 4. závodu MS vozů F1 na okruhu v Sakhiru (Bahrajn)
13:55
STV3
PP utkání slovenské Corgoň ligy Žilina - Nitra
14:00
Eurosport
PP cyklistického závodu Liege - Bastogne - Liege
14:15
Eurosport2
PP zápasu o 3. místo poháru UEFA ve futsalu
14:25
Nova Sport
PP utkání 34. kola anglické Premier League Arsenal - Middlesbrough
15:00
Sport 1
PP utkání 33. kola italské Serie A AC Milan - Palermo
Sport 2
PP vybraného utkání 1. skotské ligy
15:45
Eurosport2
PP závodu MS superbiků z Nizozemí
15:55
ORF1
PP utkání rakouské ligy Rapid Vídeň - Austria Vídeň
16:00
ČT2
PP utkání MS v hokeji 2009 Slovensko - Bělorusko
STV2
DSF
PP utkání MS v hokeji 2009 Švýcarsko - Německo
16:30
Eurosport2
PP semifinále Ligy mistrů v házené Kiel - R. N. Löwen
16:55
Nova Sport
PP utkání 34. kola anglické Premier League Blackburn - Wigan
17:00
Sport 1
PP vybraného utkání 33. kola francouzské Ligue 1
Sport 2
PP vybraného utkání 33. kola španělské La Ligy
Eurosport
PP finále poháru UEFA ve futsale
18:10
ČT4 Sport
PP utkání MS v hokeji 2009 Švýcarsko - Německo
19:00
Sport 1
PP utkání 33. kola španělské La Ligy FC Sevilla - Real
19:45
Eurosport
PP z MS ve snookeru z Sheffieldu
19:50
ČT4 Sport
PP utkání 25. kola Gambrinus ligy Slovan Liberec - Sigma Olomouc
20:00
STV2
PP utkání MS v hokeji 2009 Kanada - Maďarsko
20:10
STV3
PP utkání MS v hokeji 2009 Rusko - Francie
20:30
Sport 2
PP utkání 33. kola italské Serie A Neapol - Inter Milán
21:00
Sport 1
PP utkání 33. kola španělské La Ligy Atletico - Gijon
22:00
Nova Sport
PP 3. závodu IndyCar série (Kansas, USA)
CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení