Rubriky:

Sázení

Vítěz soutěže sází rok zadarmo!

23. dubna 2009 20:01

Pokud se při kursovém sázení ve svých tipech splete, nic neztratí. Počítat bude jen zisky. Kdepak, to není sázkařské sci-fi, ale báječná realita! Výherce interaktivní vědomostní soutěže Tipsportu si vybojoval rok sázení zdarma!

Stokorunu k sázení na každý den v roce, tedy celkem 36 500 korun získal od Tipsportu sázkař Radek Sigmund. Čtyřiadvacetiletý řemeslník z Tišnova zvítězil ve vědomostní soutěži Rok sázení zdarma. V desetiminutovém časovém limitu dokázal na soutěžních stránkách www.rokzdarma.cz správně odpovědět na nejvíce po sobě jdoucích otázek z nejrůznějších sportovních odvětví a zároveň vyhověl pravidlům soutěže. „Je to jako sen. Co víc si můžu přát? Při sázení mi teď nehrozí žádná ztráta. Pochopitelně doufám, že vklad co nejvíce rozmnožím,“ poznamenal klient Tipsportu z jižní Moravy. Při soutěžení předvedl famózní jízdu a zastavil se u otázky s číslem 105. Jak takovou porci více či méně obtížných dotazů zvládl? Na soutěž se pečlivě připravil, k počítači si pozval čtyři kamarády. U monitoru vládlo pekelné soustředění. „Jsme partička sázkařů. Já rozumím nejvíce hokeji, přátelé zase tenisu nebo fotbalu. Některé odpovědi jsme však jen tipovali a prostě měli štěstí,“ podotkl Radek Sigmund. Získaný vklad tipér využije především při sázkách na nejrychlejší kolektivní hru. Velkou výzvou je pro něj právě probíhající hokejové mistrovství světa ve Švýcarsku. „Sázím ale i na jiné sporty. V poslední době mě díky zajímavým kursům zaujal baseball,“ prozradil výherce.

Jedna chyba a dost!

Interaktivní hry se mohli zúčastnit všichni sázkaři, kteří se zaregistrovali k internetovému sázení u Tipsportu a zadali číslo svého mobilního telefonu na stránkách www.rokzdarma.cz. Tím se automaticky zařadili mezi účastníky Velkého finále, které se uskutečnilo v období od 15. února do 31. března. Hráči mohli v této době odpovídat na otázky kdykoliv, ovšem pouze jednou. Tipéři měli na výběr tři verze odpovědí. Pokud hráč zvolil nesprávnou možnost, Velké finále pro něj skončilo a do jeho soutěžního výsledku se započítaly všechny předchozí správné odpovědi.

Jak byste odpověděli? Ukázka soutěžních otázek

1. Kolikrát se česká/českoslo­venská reprezentace kvalifikovala do závěrečného turnaje
mistrovství světa ve fotbale? a) 9× b) 7× c) 5×

2. Kolik týmů hraje NHL? a) 18 b) 26 c) 30

3. Ve kterém roce se konaly první novodobé olympijské hry? a) 1891 b) 1894 c) 1896

4. Jak se jmenuje anglický žokej, který vyhrál rekordních 4350 dostihů? a) L. Piggott b) B. Skelton c) J. Lindlay

(Správné odpovědi: 1a, 2c, 3c, 4a)

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení