Rubriky:

Sázení

Live sázky: Výzvy pro hráče s ostrými lokty!

4. května 2009 14:06

Ve dvou dnešních zápasech hokejového mistrovství světa můžete „naživo“ změřit síly s bookmakery Tipsportu. Slovensko se rozloučí s šampionátem v utkání s Norskem. Po porážce 0:8 s Českem dostali svěřenci Jána Filce další ránu, když jim sebrala naději na postup do play off výhra Běloruska nad Finskem 2:1 po nájezdech.

Zápas Slovensko – Norsko začne v 16:15 hodin, přímý přenos vysílá STV2. Bez ztráty jediného bodu prochází turnajem Kanada, která se dnes od 20:15 hodin utká s Finskem. Nezmeškejte úvodní buly, pusťte se do Live sázek! Souboj týmů s nejvyššími ambicemi sledujte v přímém přenosu na ČT2.

VYZKOUŠEJTE SÁZKU DUEL!
Vsadit si můžete i na zápas, který se ve skutečnosti nehraje. Ano, i to je u Tipsportu možné! Stačí si vybrat z kursové nabídky speciální sázku Duel. Porovnejte střeleckou formu týmů a dosáhněte na atraktivní kursy!

V dnešním hokejovém Duelu se „střetávají“ týmy Slovenska a Kanady. Na to, že Slovensko nastřílí Norsku více gólů než Kanada Finsku, sázejte v kursu 2:1. Jestliže tušíte, že budou střelecky úspěšnější „javorové listy“, můžete trefit kurs 2,35:1. K možnosti, že oba soupeři z Duelu nastřílí ve svých utkáních stejný počet gólů, bookmakeři Tipsportu nasadili kurs 5,5:1.

Sázka Duel neřeší výsledky zápasů. Rozhodující jsou vstřelené branky. Pokud například Slovensko vyhraje 3:1 a Kanada prohraje 4:5, správným tipem v Duelu bude sázka na vítězství borců z kolébky hokeje.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení