Rubriky:

Sázení

Duel expertů: Marek Kincl vs. Tomáš Došek

15. května 2009 14:17

Co spojuje útočníka pražských Bohemians Marka Kincla a brněnského forvarda Tomáše Doška? Rakouský titul, který vybojovali před čtyřmi lety při angažmá ve slavném Rapidu Vídeň. Oba fotbalisté se střetli v Duelu expertů nad zápasy 34. kola rakouské bundesligy. Necháte se inspirovat jejich ostrými tipy?

 

CO

FK Austria Vídeň - SCR Altach
KinclPřeju úspěch Altachu, Petr Voříšek a Tomáš Jun potřebují body k záchraně. Rozum mi ale říká, že vyhraje Austria, která bojuje o účast v Poháru UEFA.
1
Došek
Hodně ostrá jednička! Altach usiluje o záchranu, třeba se udrží, ale ve Vídni bude bez šance. To je, jako když přijede Zlín na Spartu nebo Slavii.
1
SV Kapfenberg - SK Sturm Graz
KinclSturm Graz hraje o pohárovou Evropu. Doufám, že skončí na třetím místě před Austrií Vídeň, kterou jako bývalý hráč Rapidu moc nemusím. 
2
DošekKapfenbergu se dlouho vůbec nedařilo, pak se však zvedl a opustil nejnižší patra. Graz má sice lepší tým a vyšší ambice, ale vychází mi to na remízu.0
FC Red Bull Salzburg - LASK Linz
KinclTady není co řešit, Salzburg je suverénní. Hosté to tam nemají jednoduché i kvůli umělé trávě. Než si na ni zvyknou, většinou už prohrávají.
1
DošekKdyby Salzburg doma nevyhrál, byla by to obrovská senzace. Domácí mají hodně široký a kvalitní kádr, v tomhle jasně převyšují konkurenci.1
SV Mattersburg - SK Austria Klagenfurt
KinclV Mattersburgu jsme s Rapidem nevyhrávali, bylo těžké se tam prosadit. Pro domácí hráče je to další existenční zápas. Myslím, že ho zvládnou.
1
DošekMattersburg vyhraje. Pokud se chce zachránit, tak prostě musí v podobných zápasech naplno bodovat. Hostům už o mnoho nejde, hrají v klidném středu.1
SV Ried - SK Rapid Vídeň
ŠírlV Riedu bývá bouřlivé prostředí, domácí mají v soubojích s vídeňskými soupeři ohromnou motivaci. Rapid ale střílí hodně gólů, takže mu věřím.
2
DošekPochopitelně bych si přál, aby Rapid vyhrál, ale spíše se přikláním k plichtě. Ried doma dokáže favoritům zatopit, remizoval s Austrií a porazil Salzburg.
0

Zkuste si s experty zatipovat i vy. Kurzy na jednotlivá utkání najdete na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení