Rubriky:

Sázení

Vyhraje Loeb v Polsku?

25. června 2009 14:08

Atak dotírajícího soupeře Mikko Hirvonena se pokusí odrazit lídr světové rallye Sébastien Loeb. Osmý podnik seriálu poprvé zavítá do Polska. Kdo dokáže nejlépe „přečíst“ novou trať?

 

Yiorgos Karahalis, Reuters

Pokud chce úřadující šampion Sébastien Loeb z Francie obhájit titul, musí zlepšit své výsledky. Loeb vyhrál pět úvodních závodů, v dalších dvou už ale nasbíral pouze pět bodů. Zaváhání lídra využil Marcus Hirvonen ke zdramatizování seriálu, vedoucímu jezdci se Fin s Fordem Focus přiblížil na sedm bodů.

„Kvůli tomu jsme se samozřejmě dostali pod větší tlak. Do sezony jsme vstoupili velmi dobře, ale v posledních soutěžích to tak dobře nešlo. Teď to musí být lepší. Bylo by škoda všechno zahodit,“ prohlásil tovární jezdec Citroënu Loeb v tiskové zprávě. Na vítězství Loeba v Polsku sázejte právě teď v kursu 1,55:1. Při triumfu Hirvonena můžete znásobit svůj vklad kursem 3,2:1.

Pro jezdce bude důležité správně si při trénincích „napsat“ trať, v turistickém městě Mikolajki u Mazurských jezer se závod pojede poprvé. Jezdce čeká osmnáct rychlostních zkoušek, na úvod i na závěr se uskuteční divácká supererzeta. Kdo se stane vítězem polské premiéry v mistrovství světa? To bude jasné v neděli kolem patnácté hodiny.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení