Rubriky:

Sázení

Irský Shamrock dnes vyzve Real Madrid!

20. července 2009 14:06

Přípravy na sezonu vrcholí! A to nejen v Česku, ale i v západoevrop­ských soutěžích. Do herního cyklu se už zapojili i fotbalisté Realu Madrid, které dnes v přátelském utkání vyzve Shamrock Dublin, jenž je druhý v irské nejvyšší soutěži. Přesto je jasným favoritem utkání Bílý balet, který během letního přestupového okénka nakoupil několik fotbalistů světového formátu za astronomické ceny.

 

Juan Medina, Reuters

Španělský klub Real Madrid uskutečnil i v době světové hospodářské krize několik letních supertransferů. Mezi největší dva rozhodně patří příchody brazilského špílmachra z AC Milán Kaká a přestup Cristiana Ronalda z Manchesteru United. Brazilce koupil Bílý balet za 68 milionů EUR (asi 1,83 miliardy korun) a o pár dní později oznámil přesun na Santiago Bernabeu i Cristiano Ronaldo, za nějž Real zaplatil neuvěřitelných 80 milionů liber (cca 2,5 miliardy korun) a udělal z něj nejdražšího fotbalistu historie. Vedení Realu má navíc políčeno i na Francka Ribéryho z Bayernu Mnichov, ale s německým velkoklubem se zatím nedohodlo na podmínkách transferu.

SÁZEJTE LIVE!

Navzdory možné nesehranosti některých hvězd v týmu je Real v dnešním přátelském zápase jasným favoritem a vsadit si na něj můžete s kursem 1,15:1. Pokud však věříte v překvapivé vítězství domácích Rovers, je pro vás připraven kurs 11,5:1.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení