Rubriky:

Sázení

Postoupí Olomouc v Evropské lize?

23. července 2009 14:51

Náročný úkol mají před sebou fotbalisté Olomouce. Po úvodní domácí remíze 1:1 s Framem Reykjavík musí pořádně zabojovat, aby dnes večer (hraje se od 21:00) na Islandu dosáhli na postup ze druhého předkola do závěrečné kvalifikační fáze nově vzniklé Evropské ligy.

 

Vladislav Galgonek, ČTK

Hanácký klub, jehož generálním partnerem je od této sezony Tipsport, před týdnem poněkud překvapivě nezvládl domácí část dvojzápasu. Sigma na Andrově stadionu dokonce přes svou značnou převahu v poločase prohrávala a remízu jí zajistil až minutu před koncem brazilský obránce Daniel Rossi.

Čtvrtý celek minulého ročníku české ligy přesto zůstává favoritem bookmakerů na postup. Vsadit si na něj můžete v kursu 1,3:1. Úspěch Islanďanů v podobě účasti v dalším předkole by se zhodnotil poměrem 2,9:1.

Fram je v aktuálním ročníku islandské ligy na sedmém místě. V uplynulém kole remizoval, stejně jako v Olomouci, na půdě Vestmannaeyjaru 1:1. Na vlastní půdě má v domácí soutěži o šesti odehraných soubojích naprosto vyrovnanou bilanci 2–2–2. V prvním předkole Evropské ligy pak Fram vyřadil velšské TNS, když oba souboje vyhrál 2:1.

Na vítězství Olomouce si můžete vsadit v kursu 1,65, na výhru Framu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,2. Na remízu je k dispozici kurs 3,75.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení