Rubriky:

Sázení

Lídr Národní ligy MLB Los Angeles přivítá St. Louis

29. července 2009 16:51

Nejlepší tým Národní ligy baseballové Major League Baseball Los Angeles Dodgers ve středu hostí St. Louis. Cardinals vedou Centrální divizi s procentuální úspěšností nad 50 procent.

Domácí spoléhají na pálkařské umění Ethiera, kterému se s menším odstupem dívají na záda Kemp, Blake a Ramirez. Všichni už v sezóně nasbírali přes deset homerunů.

Kardinálové mají ve svém kádru Alberta Pujolse, který necelých devíti let u týmu nasbíral přes 350 homerunů. V lize letos nemá prozatím konkurenci, za bariéru už v sezóně poslal 34 míčů.

Los Angeles se doma daří, dva ze tří zápasů v průměru vyhraje. Ale i St. Louis je venku nebezpečné, má vyrovnanou bilanci.

Středeční zápas je druhým ze série čtyř vzájemných duelů, úvodní duel na hřišti Cardinals skončil jednoznačným vítězstvím domácích 10:0. Porážka Dodgers se zrodila zejména v 6. směně, ve které nechali soupeře 6x skórovat a z této směny se již do konce zápasu nevzpamatovali.

Oplatí Dodgers soupeři drtivou porážku? Na jejich výhru vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,90, na vítězství Cardinals si můžete vsadit v kursu 1,80.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení