Rubriky:

Sázení

Duel expertů: Martin Altrichter - Václav Eiselt

12. listopadu 2009 11:10

Atraktivní souboje nabídne 23. kolo české hokejové extraligy. Už máte jasno o svých sázkách? Možná najdete inspiraci v Duelu expertů. Nad sedmi zápasy zkřížili tipérské zbraně brankář Martin Altrichter a útočník prvoligového Chomutova Václav Eiselt. Kdo prokáže lepší instinkt?

 

Milan Malíček, Právo

Liberec - Kladno
Altrichter
Pro mě je to jasná jednička. Liberec určitě nemá tým, který by byl spokojen se současným devátým místem. Myslím, že Bílí Tygři budou stoupat vzhůru.
1
Eiselt
Liberec po příchodu brankáře Pince hraje ve velkém stylu. Body získává doma i venku. Je skoro jisté, že Kladno odjede s prázdnou.
1
Zlín - Brno
AltrichterZlín spoléhá na zajištěnou obranu, teď hraje v obrovské pohodě. Brno se sice zlepšuje, ale domácí dokážou potrestat každou chybu soupeře.
1
EiseltKometa sice v posledním zápase porazila Pardubice, ve Zlíně to ale nezopakuje. Domácí hráči mají kvality na to, aby se udrželi v první trojce.
1
Třinec - Plzeň
AltrichterTřinec je hodně vysoko, ani on se ale nevyhne výkyvům. Toho by Plzeň se zkušenými hráči mohla využít. Tipuji remízu, hosté vyhrajou na nájezdy.
0
EiseltTo je oříšek! Plzeň bude cestovat přes celou republiku, Třinec je navíc doma hodně úspěšný. Přesto si myslím, že Plzeň dotáhne zápas do prodloužení.0
Karlovy Vary - České Budějovice
AltrichterKvůli trenérům je to pikantní souboj, Hynek a Výborný spolu vedli Spartu. Budějkám se ve Varech nikdy moc nedařilo, jednou se to ale musí zlomit.
2
EiseltŘíká se, že když klub vymění trenéra, mužstvo začne vyhrávat. Jenže v tomto případě došlo ke změnám u obou soupeřů. Hosté vyhrajou na nájezdy.
0
Pardubice - Slavia
AltrichterTohle kolo bude parádní. Hráči v pauze naberou sílu a zápasy budou mít velký náboj. V Pardubicích čekám prodloužení, pak už to bude loterie.
0
EiseltPardubice naposledy prohrály v Brně, Slavia otočila zápas s Vítkovicemi. Tradiční rivalové sehrají vyrovnaný zápas, více však věřím domácím.
1
Sparta - Litvínov
AltrichterLitvínov na Spartě vždycky kousal a teď to asi nebude jiné. Domácí ale po výměně trenérů dostali nový impuls, zlepšili se a určitě potvrdí roli favorita.
1
EiseltV tomto utkání padne více než deset gólů. Domácí mají hodně ofenzivní mančaft, to samé lze říci i o Litvínovu. Divokou přestřelku vyhraje Sparta.
1
Mladá Boleslav - Vítkovice
AltrichterBoleslav s výborným brankářem Schwarzem bude hrát proti lídrovi zodpovědně. Tipuju, že domácí vyhrajou, i když nejspíš až v prodloužení.
0
EiseltVítkovicím se daří, ne náhodou se drží v čele tabulky. Boleslav však má kvalitní obranu i gólmana. Tohle vidím na těsné vítězství domácích.1

Zkuste si s experty zatipovat i vy. Kurzy na jednotlivá utkání najdete na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení