Rubriky:

Sázení

Duel expertů: Vladimír Růžička - František Kaberle

3. prosince 2009 20:10

Proslavili se v ledním hokeji, ve volném čase však se zájmem sledují fotbal. Trenér české hokejové reprezentace a pražské Slavie Vladimír Růžička si labužnicky vychutnává souboje v Premier League stejně jako kladenský obránce František Kaberle. Kdo prokáže lepší tipérský instinkt nad vybranými zápasy 15. kola anglické elitní soutěže?

 

CO

West Ham United - Manchester United
Růžička
Manchesteru United fandím. Pořád má silné mužstvo a spoustu zkušeností. Pokud nechce ztratit v boji o titul, musí zápas na West Hamu zvládnout.
2
Kaberle
West Hamu se zatím moc nedaří. Určitě bude hodně bojovat, ale na body nedosáhne. Manchester United má silnější tým a mnohem vyšší ambice.
2
Manchester City - Chelsea FC
RůžičkaManchester City má na kontě spoustu nerozhodných výsledků, v utkání s Chelsea by ale domácí nejspíš remízu brali. Já myslím, že to tak dopadne.
0
KaberleŘekl bych, že na hřišti soupeře nezaváhá ani další kandidát na zisk titulu, Chelsea hraje skvěle. Petr Čech vychytá nulu a hosté těsně vyhrajou.
2
Fulham FC - Sunderland AFC
RůžičkaFulham v domácím prostředí porazil Liverpool, tentokrát se bude muset spokojit s bodem. Sunderland dokáže být hodně nepříjemným soupeřem.
0
KaberleNa Fulhamu se hostům nehraje dobře. Tribuny jsou hodně blízko u hřiště a domácí si dokáží vytvořit tlak. Nejspíš se o tom přesvědčí i Sunderland.
1
Everton FC - Tottenham Hotspur
RůžičkaTottenham devíti góly deklasoval Wigan. Svými výsledky dokazuje, že patří na pohárové příčky. Tipuju, že hosté průměrný Everton porazí.
2
KaberleEverton asi v této sezoně nebude hrát na nejvyšších příčkách, jeho výkony a výsledky je těžké odhadnout. Tottenham si odveze z Liverpoolu tři body.
2
Blackburn Rovers - Liverpool FC
RůžičkaLiverpoolu se příliš nedaří a Blackburn sbírá body hlavně na svém hřišti. Přesto si myslím, že vyhraje Liverpool. Má prostě lepší tým, musí zabrat.
2
KaberleLiverpool několikrát klopýtl a jeho ztráta na čelo tabulky se zvyšuje. Blackburn určitě cítí šanci na bodový zisk, já ale stejně věřím hostům.
2
Wigan Athletic - Birmingham City
RůžičkaTohle je remízový zápas. Oba týmy myslí hlavně na záchranu, Wigan v poslední době zaujal výpraskem na Tottenhamu. Spokojenější budou hosté.
0
KaberleWigan nemá tak špatné mužstvo, jak by se mohlo zdát po debaklu na Tottenhamu. Očekávám vyrovnaný boj se šťastným koncem pro domácí.
1
Wolverhampton Wanderers - Bolton Wanderers
RůžičkaUtkají se mužstva, která budou mít co dělat, aby se mezi elitou zachránila. Poprvé se přikloním na stranu domácích, Wolverhampton těsně zvítězí.
1
KaberleBitva o záchranu skončí bez vítěze a s remízou nebude příliš spokojen ani jeden tým. Zvláště domácí to budou mít v Premier League hodně těžké.
0
Portsmouth FC - Burnley FC
RůžičkaBurnley hraje nad očekávání dobře, projevuje se jejich nováčkovský elán. Domácí Portsmouth potřebuje vyhrát, ale nejspíš se mu to nepovede.
0
KaberlePortsmouthu to vůbec nejde a bude se muset hodně snažit, aby se zachránil. Burnely je příjemným překvapením soutěže, tentokrát však narazí.
1

Zkuste si s experty zatipovat i vy. Kurzy na jednotlivá utkání najdete na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

CO

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení